Uni – POSCA flomāsteri

Uni – POSCA ir ūdens bāzes krāsas flomāsteri, ko ražo Mitsubishi Pencil. Šie flomāsteri paredzēti rakstīšanai un zīmēšanai uz visa veida virsmām, kā piemēram – kartons, māls, plastmasa, metāls, koks, stikls. Pieejami divi flomāstera izmēri 0.7 mm (PC-1M) un 1.8-2.5 mm (PC-5M). Šie ir unikāli flomāsteri, jo tā kā tie ir ūdens bāzes krāsas flomāsteri, tie neizplūdīs, ļaujot veidot izteiktas un košas ilustrācijas un darbus. Ļauj vaļu fantāzijas lidojumam – apzīmē savus apavus, piezīmju grāmatas vāku, sērfa dēli vai spoguli!

Flomāstera krāsa ir ļoti labi sedzoša, tā ātri žūst. Flomāsteru krāsa nesūcas cauri papīram. Pēc nožūšanas Uni – POSCA neizbalē, nelobās, nenoberzējas, krāsa ir ūdensnoturīga, ja virsma netiek berzta. No gludas virsmaz krāsu var noņemt berzējot ar ūdeni. Krāsu nevarēs noberzt, ja tā ir uz porainas vai raupjas virsmas. Kamēr krāsa ir mitra, to var pludināt vai jaukt kopā ar citu krāsu. Kad krāsas ir nožuvusi tai var klāt pāri citu krāsu.

Kamēr flomāstera krāsa nav nožuvusi, to var papludināt ar otu, kas iemērkta ūdenī, lai iegūtu toņa pāreju, var samiksēt divas krāsas kopā. Flomāstera uzgali vari izmazgāt, gadījumā, ja jaucot kopā toņus tas iekrāsojies ar citu krāsu. Ja uzgalis ir pilns ar krāsu, tad viegli uzpūšot vari panākt uzsmidzinātas krāsas efektu, līdzīgi kā no krāsas baloniņa.

Pirms lietošanas Uni – POSCA flomāsters ir rūpīgi jāsakrata, vairākas reizes jānospiež flomāstera uzgalis pret papīru, kamēr parādās krāsa. Tad flomāsteru atkal jāsakrata un uzgalim būtu jābūt piepildījušamies ar krāsu.

Izmēģini Uni – POSCA un ļaujies radošam lidojumam! POSCA flomāsterus vari apskatīt ŠEIT. Iedvesmojies un seko POSCA Instagram kontam, foto – www.posca.com.