Par mums

Manilla - vieta, kur dzīvo iedvesma un dāvinātprieks

Manilla ir vieta, kur satiekas domubiedri – papīrlietu mīļotāji, skaistuma baudītāji un radītāji! Veikals Manilla ir tapis no bērnībā radušās mīlestības pret papīru un papīrlietām, kuras turot rokās, negribas laist vaļā.  Manilla ir kas vairāk nekā tikai neliels, skaists veikaliņš Rīgas centrā – tā ir maza oāze visiem papīra un dizaina mīļiem, kam pieskāriens papīra virsmai ļauj sajust dzīves īstumu, kas patiesi spēj novērtēt sirdssiltu ierakstu mūsdienīgā apsveikumu kartītē, kam dāvanas iesaiņojums ir tikpat svarīgs kā tās saturs, vai kas plānotāju un piezīmju blociņu uztver kā aksesuāru.

Mēs esam par visu to nelielo un skaisto, kas ļauj mums izpušķot ierasto ikdienu. Mēs esam par maziem soļiem, lai atgrieztu personiskāku komunikāciju, ar roku rakstītus apsveikumus un vēstules, un palīdzētu izaudzināt bērnus, kas krāso, griež un loka papīra rotaļas. Manilla izkrāšņos ikviena ikdienu un būs neaizstājams palīgs īpašu dāvanu meklējumos. Mēs ar satraucošu prieku ļaujamies kāzu burvībai un parūpējamies par papīrlietām vienos no skaistākajiem Tavas dzīves svētkiem, radot ielūgumus, galdakartes un citus brīnumus Tavām kāzām. Mēs draudzējamies ar lielākiem un mazākiem uzņēmumiem, kuriem patīk personīga pieeja produktu radīšanā un dāvanu sarūpēšanā.

Un ziniet – Manillā vienmēr ir kā mājās. Te rosās draudzīgi un radoši palīgi, kas uzklausīs un palīdzēs ar padomu, interesenti pulcējas uz kaligrāfijas vai citām aizraujošām nodarbībām pie siltas tējas krūzes un klienti, kas nu jau kļuvuši par draugiem – turpat blakus stāstīs kā tiem klājas. Atnāc pie mums ciemos, lai to visu sajustu, sasmaržotu un saskatītu. Tikai draudzīgi brīdināsim – pie mums mēdz aiz sajūsmas noreibt galva un vēlme ļauties neprātīgai draudzībai ar mūsu dizaina papīrlietām. 

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.