Par mums

Prieks Tevi satikt Manilla! Iepazīsimies? Manilla ir dizaina un papīrlietu mīļotāju paradīze, vieta, kur atrast īpašu piezīmju grāmatu, sirsnīgu apsveikuma kartīti vai iesaiņot skaistāko un īpašāko dāvanu. 
Manilla_Linda_Lukstiņa

Manilla idejas autore ir Linda – radoša personība, kurai ikdienā nepieciešams būt nemitīgā kustībā. Tie, kas viņu pazīst, labi zina, ko ar to domājam, un, šī kustība vistiešākajā veidā ir novedusi viņu pie Manilla. Viņa mīl pavadīt laiku ar ģimeni, klausīties mūziku, doties pāgājienos, radīt, ceļot, stādīt, svinēt un dzīvot! Viņa bieži lietas dara klausot savai iekšējai sajūtai un arī šis lēmums – veikala atvēršana bija balstīts uz sajūtu, ka tas jādara un apkārtējo iedvesmojošo atbalstu. Patiesību sakot, Linda tā arī netika līdz biznesa plāna uzrakstīšanai – mirklis no idejas līdz realizācijai bija īss, pēkšņi atrastās telpas, remontdarbi un mazās meitiņas audzināšana šķita svarīgāk kā biznesa plāna rakstīšana. 

Manilla vēra durvis 2013.gada novembrī, pusgadu pēc tam, kad Linda nolēma, ka vēlas mainīt nodarbošanos un apvienot savu mīlestību pret papīru un dizainu un radīt vietu, kurā varēs atrast līdz šim vēl pilsētā nepieejamus produktus, radīt savu papīrlietu kolekciju, atrast un iesaiņot dāvanas vai vienkārši smelties iedvesmu. Manilla pirmais veikals tika atvērts Baznīcas ielā, kur iepazināmies ar daudziem no mūsu šī brīža lojālajiem klientiem, kas mūs joprojām turpina atbalstīt un no kuriem smeļamies iedvesmu jauniem produktiem un projektiem. Jau pirmajos darbības mēnešos sākām spert pirmos soļus, lai radītu Manilla produktu līniju, ko nu jau 10 gadus vēlāk varam saukt par visai plašu un plānojam tikai paplašināt. Pēc 5 pavadītiem gadiem Baznīcas ielā, pārcēlāmies uz jaunām, plašākām telpām Tērbatas ielā 55, kur arī mēs šobrīd turpinām augt un attīstīties un 2023.gada nogalē atvērām bērnu koncepta veikalu Manilla Kids. Šobrīd ienirt Manilla pasaulē vari 3 veikalos Rīgā un franšīzes veikalā Milānā, Itālijā, bet kas to lai zina, kad šim sarakstam pievienosies vēl kāds Manilla veikals.

Radošā komanda

Kolektīvais spēks Megija

Manilla nebūtu iedomājama bez tās cilvēkiem un pilnīgi noteikti, ne bez veikala vadītājas Megijas, kas ir ļoti nozīmīga Manilla daļa jau 5 gadus. Tu noteikti viņu pamanīsi veikalā – viņa, līdzīgi, kā Linda, pa veikalu mēdz pārvietoties vieglā viesuļātrumā. Megija gādā ne tikai par mūsu klientiem, bet arī par Manilla kolektīva labsajūtu. Viņas superspēja ir visātrāk no mums visām iesaiņot dāvanu un atrisināt jebkuru klienta vēlmi, sevišķi reizēs, kad klients vēl nemaz nezina ko un kā vēlas. Viņas konstruktīvais un racionālais piegājiens dzīvei ir lieliskā līdzsvarā ar Lindas lidojumu, kas, nozīmē, ka jūs tikko iepazīstinājām ar sapņu komandu! Ikdienā Linda kopā ar Megiju rūpējas par to, lai mūsu klientiem nekad nekļūtu garlaicīgi – radām jaunas Manilla kolekcijas, apmeklējam izstādes un meklējam jaunus un interesantus produktus.

Kaligrāfijas māksliniece Kaiva

Vēl viena neatņemama Manilla daļa ir kaligrāfijas nodarbību vadītāja Kaiva. Linda ar Kaivu iepazinās pirms pirmā veikala atvēršanas ar spēcīgu rokasspiedienu blakus kafejnīcā. Esam bezgala pateicīgi, ka toreiz Kaiva piekrita šai avantūrai – sākt vadīt nodarbības veikalā, kas nemaz vēl nebija vēris durvis. Kaligrāfijas nodarbības caurvijušas Manilla visus 10 gadus un spēcīgais rokasspiediens aizvedis mūs līdz draudzībai arī ārpus kaligrāfijas un nodarbību kursiem. Kaivas humora izjūta saspringtās situācijās mums ļauj uz dzīvi paskatīties nedaudz vieglāk, viņa mūs pieskata, lai sev piešķiram pilnvērtīgu pusdienlaiku un neaizraujamies ar darbiem, bet mēs ar Megiju zinām, ka periodā no novembra līdz janvārim šis viņai būs izaicinājums. Kaiva nomērīs 7 reizes pirms griezīs un tā dažkārt mēģina nobremzēt Lindu ar Megiju viņu virpuļviesulī, kas tikai  lieliski papildina mūsu kodolu ar vēl vienu šķautni.

Manilla Kids veikals bērnu preces, preces ballītei
Manilla dāvanu un papīrlietu veikals
Manilla Shop & Coffee, kafejnīca rīgā
Veikals Audēju ielā 16, dizains un papīrlietas
Manilla Dāvanu saiņošana Rīgā un Latvijā
Manilla Kids veikals, preces bērniem, dekori ballītēm
Manilla dizains un papīrlietas