Manilla lojalitātes programma

Mēs novērtējam ikkatru, kurš mums uzticas, tādēļ esam izveidojuši lojalitātes programmu mūsu klientiem. 

Šī programma sniedz iespēju kļūt par mūsu lojalitātes programmas dalībnieku, kas ļauj uzkrāt veiktos pirkumus elektroniski un sakrāt savu atlaidi.

Kļūt par lojalitātes programmas dalībnieku ir pavisam vienkārši – aizpildi pieteikuma anketu un pēc reģistrācijas veicot pirkumu veikalā, nosauc savu vārdu uzvārdu vai uzrādi/nosauc klienta kartes kodu, ko saņemsi reģistrējoties. Ja jau esi reģistrējies www.manilla.lv vai MANILLA veikalā, tad aizpildi anketu, norādot visu nepieciešamo informāciju, un atzīmē, ka esi reģistrēts klients. Pēc datu apstrādes tiks izveidota klienta karte, kas darbosies visās veikala MANILLA tirdzniecības vietās.

Atlaides uzkrāšanas princips – par katriem MANILLA veikalā iztērētajiem 100 eur Tu saņem 1%* atlaidi saviem turpmākajiem pirkumiem. Pirkuma summas uzkrājas, ja pirms katra pirkuma veikalā tiek nosaukts klienta vārds un uzvārds vai kartes numurs, ko klients saņem reģistrējoties. Tādejādi pirkums tiek  elektroniski reģistrēts klienta kartītē un vēlāk tas pārtop par procentuālu atlaidi. 

Lūdzam ņemt vērā :

  • Lai reģistrētu savu pirkumu iepērkoties Manilla veikalā klienta informācija ir jānosauc PIRMS norēķināšanās. Ja tas netiek izdarīts pirkuma vērtība netiek reģistrēta kliennta kartītē un pēc pirkuma to nav iespējams piereģistrēt;
  • Veikalā un tiešsaistē veiktie pirkumi summējas, ja abās iepirkšanās vietās tiek lietots viens un tas pats klienta profils. Reģistrējoties dati ir jānorāda precīzi, lai tiktu izveidots viens klienta profils visās tirdzniecības vietās;
  • Uzkrātā summa atjaunojas diennakts laikā;
  • Šobrīd uzkrātās summas vērtību var uzzināt MANILLA veikalā Tērbatas ielā 55, nākotnē tiek plānota iespēja to apskatīt savā klienta profilā www.manilla.lv.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums pa tālruni +371 22009101, e-pasta adresi [email protected] vai konsultējoties pie mūsu klientu konsultantēm veikalā Tērbatas ielā 55.

Reģistrējoties dalībai lojalitātes programmā, Jūs uzticat SIA MANILLA savus personas datus un piešķirat mums tiesības tos apstrādāt, lai sasniegtu MANILLAS lojalitātes programmas politikas uzstādītos  mērķus.

Mēs cienām Jūsu privātumu, tādēļ Jūsu personas datu drošība ir mūsu prioritāte. Mēs izmantojam atbilstošus organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai nodrošinātu pastāvīgu Jūsu personas datu drošību un datu apstrādes atbilstību datu aizsardzības normatīvo aktu, kā arī mūsu iekšējo noteikumu prasībām. Mēs ievērojam personas datu aizsardzības normatīvo aktu prasības un katrā datu apstrādes procesā rūpējamies, lai ievāktu tikai to informāciju, kas nepieciešama šajā Politikā un Noteikumos noteikto mērķu sasniegšanai.

MANILLA lojalitātes programma ir izveidota, tiecoties sniegt priekšrocības un radīt papildu ieguvumus, tai skaitā:

  • Dot iespēju lojāliem pircējiem iegādāties preces saskaņā ar labākiem nosacījumiem;
  • Motivēt esošos pircējus iepirkties MANILLA veikalos, piesaistīt jaunus pircējus Veikaliem un saglabāt ar pircējiem ilglaicīgas attiecības;
  • Iepazīt un izprast pircējus, viņu vajadzības un vēlmes;
  • Attīstīt MANILLA veikalu, ņemot vērā pircēju vajadzības.

 

Programmā Jūs varat piedalīties, ja esat rīcībspējīga fiziska persona, kura ir sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu. Programmā var piedalīties arī juridiska persona, ja reģitrācijas brīdī tiek norādīta  arī uzņēmuma kontaktpersona. Jūsu dalība programmā ir aktīva līdz brīdim, kad Jūs savu dalību atsaucat.

Reģistrējies un sāc krāt savu atlaidi jau tagad!

*Maksimālā atlaide, ko vari uzkrāt ir 20%.