Mēs saiņojam

Ar dāvanu palīdzību mēs parādam savas jūtas, ka mīlam, pasakam paldies vai arī vienkārši vēlamies kādu iepriecināt. Dāvanas ir daļa no mīlestības valodām, kā arī dāvanu iesaiņošana ir viens no veidiem, ar kuru palīdzību mēs parādām dāvanas saņēmējam, ka mums rūp un esam domājuši par cilvēku, meklējuši veidu kā iepriecināt vēl vairāk. 

Pie mums iespējams atrast ne tikai skaistas un unikālas dāvanas, bet arī iesaiņot tās skaistā dāvanu papīrā, dāvanu maisiņā vai kastē. Pat ja dāvanu būsiet iegādājušies citur, mēs ar lielāko prieku to iesaiņosim jūsu izvēlētajā papīrā. Manillas dāvanas iesaiņošana maksā 2.50 €, bet, ja dāvanu būsi iegādājies citur – 3.50 €. Dāvanu ietinamais papīrs tiek pārdots loksnēs, to cena ir sākot no 2 € līdz 7.95 €, ir reizes, kad ar vienu loksni nepietiek, jo dāvanas mēdz būt dažāda izmēra, tad izmantojam nepieciešamo lokšņu skaitu. Ja atnesīsi iesaiņot mazu dāvaniņu, visa loksne nebūs nepieciešama, šajā gadījumā tiek piešķirta atlaide no loksnes pilnās cenas. Lielajām dāvanām, papīra loksnes līmējam kopā, bet mazākai dāvanai piedāvājam papīru atgriezumus sākot no 0.70 €. Vienas loksnes izmērs ir 50 cm x 70 cm vai 70 cm x 100 cm. 

Bet kas gan būtu dāvana bez lentītes, mums tās ir daudz dažādos toņos, biezumos un faktūrās, cenu amplitūdā no 0.55 € / metrā līdz 1.80 € / metrā. Pie mums atradīsiet izsmalcinātas satīna, samta, zīda un auduma lentītes, kā arī dažādus diedziņus.

Papildus dāvanu papīriem, maisiņiem un kastēm, piedāvājam dažādus papildelementus, lai nodrošinātu dāvanas drošību un skaistu noformējumu kastes iekšpusē. Piedāvājuma klāstā: dažādu krāsu zīdpapīri, confetti, zīda audumi, salmi un vēl citu veidu pildījumi. Pie mums iespējams atrast arī dažādus dekorus, kuri atsvaidzina dāvanu, kā arī saņēmējam sniegs vairāk prieka. Mums ir svarīgi, lai katra detaļa būtu pārdomāta un gala rezultāts būtu izcils. 

Standarta dāvanas iesaiņošana aizņem vien 10 līdz 15 minūtes, ja dāvana būs specifiskāka, tas aizņems 30 līdz 40 minūtes. Šo laiku Jūs varēsiet pavadīt, apskatot veikalā pieejamo preču klāstu, vai arī baudot kādu atspirdzinošu dzērienu vai tasīti labas kafijas. Visiem klientiem, kuru dāvanas tiek iesaiņotas, tiek piedāvāta 15% atlaide karstajiem dzērieniem. 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, veikals pārtop īstā rūķu darbnīcā, patstāvīgie klienti un uzņēmumi jau laikus sagādā dāvanas un piesaka dāvanu saiņošanu, tādā veidā nodrošinot savu dāvanu sagatavošanu svētkiem. Tai pat laikā, veikalā apkalpojam klientus un saiņojam visas dāvanas, kuras pirktas pie mums veikalā Manilla. Dāvanas, kuras iegādātas citur, iesaiņojam rindas kārtībā. Tā kā Ziemassvētki ir darbīgākais laiks gadā, nereti vakarus pavadam jautrā kompānijā, saiņojot dāvanas mūsu klientiem.

Mūsu galvenais mērķis ir laimīgs un apmierināts klients, kurš vēlas atgriezties. Smaids un sirsnīgs paldies no jums ir mūsu lielālakais ieguvums. 

Aptuvenās izmaksas dāvanu iesaiņojot dāvanu papīrā:

 1. Dāvanu ietinamais papīrs: 0.70 – 7.95 €
 2. Lentīte 0.55 – 5.95 €
 3. Dāvanas iesaiņošana 2.50 – 3.50 €

= sākot no 3.75 €

Aptuvenās izmaksas dāvanu iesaiņojot dāvanu kastē:

 1. Dāvanu kaste – 5.50 – 29.95 €
 2. Zīdpapīrs – 0.45 – 1.50 €
 3. Lentīte – 0.55 – 5.95 €

= sākot no 6.50 €

Aptuvenās izmaksas dāvanu iesaiņojot dāvanu maisiņā:

 1. Dāvanu maisiņš – 2.75 – 7.95 €
 2. Zīdpapīrs – 0.45 – 1.50 €

= sākot no 3.20 €

Aptuvenās izmaksas iesaiņojot dāvanu brūnā kartona kastē:

 1. Kartona kaste – 0.70 – 4.50 €
 2. Zīdpapīrs – 0.45 – 1.50 €
 3. Dāvanu ietinamais papīrs – 0.70 – 7.95 €
 4. Lentīte – 0.55 – 5.95 €
 5. Dāvanas iesaiņošana – 2.50 – 3.50 €

= sākot no 4.90 €

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.