Tombow ABT otas tipa flomāsteri

Tombow ABT otas tipa flomāsteri tiek ražoti Japānā un ir iecienīti gan profesionāļu, gan iesācēju vidū. Tombow piedāvā 108 toņus, tai skaitā bezkrāsainu flomāsteru pludināšanai. Flomāsteriem ir divi uzgaļi, vienā galā ir elastīga, izturīga un precīza ota, kas veido otai līdzīgus triepienus, bet otrs paredzēts smalkākām detaļām.

Flomāsteru tinte ir ūdens bāzes, tos var izmantot dažādām nodarbēm – krāsošanai, tēlotājmākslai, ilustrācijām, zīmējumiem, bullet žurnālu veidošanai, kaligrāfijai un citām, ar mākslu saistītām, nodarbēm. Vienots tintes rezervuārs nodrošina vienmērīgu un vienādu krāsu abos flomāstera galos. Jāņem vērā, ka tinte ar laiku var izbalēt, ja tā atrodas tiešos saules staros vai ultravioletās gaismas ietekmē. 

Tombow ABT flomāsteri piedāvā 14 pelēkos toņus, kas ļauj māksliniekam izpausties un radīt patiesi dziļu mākslas darbu. Bezkrāsainais flomāsters ļauj sapludināt krāsas un radīt pāreju no viena toņa uz citu. Iespējams veidot krāsu pārejas sajaucot kopā divu flomāsteru krāsas.

Manilla akvareļu nodarbību vadītāja savās nodarbībās piedāvā izmantot Tombow ABT flomāsterus, lai apgūtu krāsu pludināšanu ar ūdens un otas palīdzību. Bullet žurnālu veidošanas nodarbībās Tombow ABT izmantojam, lai izrotātu lappuses ar skaistiem virsrakstiem un padarītu pievilcīgākas tabulas, sadaļas un citas piezīmes. Kā arī – mūsu kaligrāfijas nodarbību vadītāja Kaiva nereti rada skaistus darbus, kas tapuši tieši ar Tombow ABT palīdzību.

Ļaujies krāsu priekam un izmēģini Tombow ABT otas tipa flomāsterus! Apskati tos ŠAJĀ SADAĻĀ.