Mīļie Manillas draugi!

Laikam ejot, Manilla nemanot ir kļuvusi par sava veida dzīvesveidu, kurā abpusēji iedvesmojamies ik brīdi. No sirds varam apgalvot, ka mūsu veikaliņa klienti ir paši fantastiskākie, kas dod mums lielu stimulu censties, un ceram, ka spējam arī Jūs iepriecināt ātrajā ikdienas skrējienā.

Manilla nav tikai mājīgas veikala telpas ar plauktos sarindotiem suģestējošiem produktiem, kas vilināt vilina uzkavēties ilgāk. Manilla ir stāsts par Jums, kas iegriežas veikalā pēc iedvesmas vai konkrēta mērķa vadīti, uzņemot dienišķo papīrlietu skaistuma devu. Tas ir par mums, Manillas cilvēkiem, kas izlolo katru veikala detaļu. Un, protams, stāsts par produktiem, katram izceļoties ar savu personisko stāstu, kāpēc tieši viņš ir atradis vietiņu Manillā un iekarojis mūsu simpātijas starp daudziem citiem.

Ne velti, šī pirmā ieraksta melnraksts tapa uz baltas A4 lapas ar lodīšu pildspalvu, nevis ātri kladzinot datora klaviatūras taustiņus, kaut uz mirkli apstādinot laiku un vairāk piedomājot pie katra uzrakstītā vārda, liekot uzsvaru uz Manillas vērtībām- no jauna piešķirt vērtību ar roku rakstītajam.

Jā, mums ir tik daudz stāsti, ko vēlamies Jums pastāstīt! Tāpēc laipni lūgti ielūkoties Manillas blogā kādā no saviem brīvbrīžiem, arī turpmāk. Šeit atradīsies īpašos stāstus par mums un Jums, un dzīvesveidu, ko sauc Manilla.