Stāsts par TRAVELER’S NOTEBOOK

Dodoties ceļojumā, viss kļūst nozīmīgs. Ceļošana mums iemāca un atgādina brīnīties un atklāt. Pirmkārt, tādēļ, ka nokļūstam vietā, kur nekad neesam bijuši – viss ir jauns un neredzēts. Otrkārt, tā ir iespēja jaunām acīm paskatīties uz sevi pašu, savu dzīvi. Skaistākais ir tas, ka redzēto, dzirdēto, apgūto gribas piefiksēt un iemūžināt, tāpēc ir svarīgi paņemt līdzi uzticamu, ērtu piezīmju grāmatu. Mēs iesakām TRAVELER’S NOTEBOOK – tas ir fantastisks izgudrojums un skaistākais veids, kā saglabāt atmiņas.

TRAVELER’S NOTEBOOK pamatā ir ādas vāki, kuriem komplektā pievienotas 2 piezīmju grāmatiņas. Tiklīdz tās ir pierakstītas pilnas, tās var nomainīt vai papildināt ar savām, kas nozīmē, ka katrā jaunā ceļojumā savu TRAVELER’S NOTEBOOK atkal varēsi ņemt līdzi. Un Tu jau zini, ka ceļojums nesākas ar iekāpšanu lidmašīnā, bet gan ar to brīdi, kad atver savu piezīmju grāmatiņu, lai piefiksētu vietas, ko vēlies apskatīt, garšas, ko izmēģināt un piedzīvojumus, ko izbaudīt.

Atsevišķi var iegādāties Midori Brass pildspalvu, ko var iekārt siksniņā un iekārt kaklā. Ceļojuma dienasgrāmatu var papildināt arī ar kabatiņām, kurās glabāt biļetes, pastkartes u.tml.

Un arī tad, ja šobrīd neviens ceļojums vēl nav ieplānots, Tu vari paņemt rokās pildspalvu un turpināt teikumu: „Es vēlos aizceļot uz…”

TRAVELER’S NOTEBOOK ir veidots tā, lai katrs lietotājs to varētu pielāgot savām vajadzībām, bet ādas vāki ir ne tikai brīnišķīgs dizaina elements, bet arī rūpējas par to, lai piedzīvotie iespaidi un atmiņas glabātos ilgi un kārtīgi.

Vai esi gatavs ceļojumam?