Savādākas Lieldienu olas

Vairākas nedēļas atpakaļ, kad tika atjaunoti tetovējumu krājumi mūsmājās, man ienāca prātā doma, ka varētu pamēģināt tos izmantot olu izkrāšņošanai. Tā nu izmēģinājums pacietīgi mūs gaidīja, jo šķita, ka Lieldienas vēl ir tik tālu. Beigu beigās tikai pāris dienas pirms svētkiem esam to izdarījuši un, jāsaka, ka tas bija tik vienkārši un skaisti, ka tā vien gribas jūs pamudināt izmēģināt!

Tev vajadzēs pāris sastāvdaļas un nelielu pirkstu veiklību. Pirms ķeries klāt, sagādā sev šādas lietas:

  • vārītas olas
  • tetovējumus
  • šķēres
  • ūdeni
  • drāniņu tetovējuma samitrināšanai.

Darba gaita:

Izgriez izvēlēto tetovējumu, noplēs aizsargplēvīti un pieliec pie olas. Ar mitru drāniņu saslapini tetovējumu un pēc 10-15 sekundēm uzmanīgi ņem nost. Ja tetovējums ir lielāks un uzreiz nepieguļ olai, tad nolem, kura vieta ir sākums, kur tetovējums pieguļ, saslapini visu tetovējumu un uzmanīgi sāc spiest tetovējumu klāt vienlaikus ņemot nost tetovējuma papīrīti no vietām, kur tetovējums jau pielipis, tā ejot līdzi olas formai. Var gadīties, ka papīrīti izdosies glīti noņemt, bet apakšā tomēr tetovējums vēl nebūs pielipis un karāsies gaisā. Tad ar pirkstu uzmanīgi piespied tetovējumu pie olas virsmas. Un tas arī viss! Dekorē ar vienu vai vairākiem tetovējumiem un esi gatavs svētkiem! Tetovējumi pieejami melnbalti, sudraba/zelta, kā arī krāsaini.

Lai mierpilni un skaisti svētki!

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.