Rudens nebūt nav drūmākais gadalaiks! Nepieciešams tikai atrast īstās iedvesmas, lai rudeni spētu izbaudīt, nevis vienkārši pārciest.

Manillā rudenī atsākas sen gaidītās kaligrāfijas nodarbības, novembra sākumā svinēsim savu 1. dzimšanas dienu un pamazām sākam domāt par Ziemassvētku dāvanām.

Mēs mīlam rudeni, tāpēc katra no Manillas dāmām padalīsies ar savām rudens pieturzīmēm.

Košās sarkanmates Anetes košo rudeni veido salsas nodarbības vakaros, kas ar jaunu sparu atsākušās rudens sezonā. Ceļā – Rīgas ielās – acu skatienu piesaista un priecē raibās lietussargu sēnes, kas sākoties lietainajām dienām iznirst viena pēc otras. Savukārt ar gardu pašceptu ābolkūku priecē sevi un savus mīļos.

Lindai rudens ir laiks, kad bez sirdsapziņas pārmetumiem vakaros kopā ar vīru var ieritināties dīvānā ar laba vīna glāzi rokās savu mīļāko seriālu sabiedrībā. Īpaši ir mirkļi, kad kopā ar savu meitiņu var doties koku lapu un zīļu meklējumos, un, pēc viņas iniciatīvas jāgāžas tikko kā sagrābtajās lapu kaudzēs. Tumšās nedēļas nogales aicināt vien aizcina sanākt kopā ar savu lielo ģimeni uz kopīgām vakariņām vecāku mājās.

Mūsu velo-dāma Kristīne sev ir atklājusi jaunu, aizraujošu veidu kā veltīt laiku tikai un vienīgi sev – gleznot. Šis ir aizņēmis Kristīnes prātu un sirdi darbadienu vakaros. Savukārt vēsajos brīžos sildās ar siltu ingvera tēju un priecājas par koku krāsainajam lapām, kas mums Latvijā tik ļoti simbolizē rudens košumu.

Baiba mīl ietuntulēties raibās, neraibās, lielās un mazās šalles līdz degungalam, lai vējš netiek klāt. Bet ikdiena tiek papildināta ar gardu kafiju, apejot riņķi pa Rīgas centru, meklējot pēc arvien jaunām kafijas vietām. Saprotams, kā gan bez lapu čaboņas zem zolēm, izejot caur lapu kaudzi.

Laižam rudeni tuvāk sirdij un rādam degunus dzestrajam gaisam!