Winsor & Newton ProMarker un BrushMarker flomāsteri

Jaunums Manillā! Winsor & Newton ProMarker un BrushMarker ir lielisks papildinājums Jūsu flomāsteru kolekcijai. Flomāsteri atšķiras pēc to izmantošanas veida. Tā kā ProMarker flomāsteram ir divu dažādu tipu uzgaļi no kuriem viens ir šķelts, tad tas ir lielisks visdažādākā platuma līniju uzvilkšanai, kā arī ir piemērots smalkiem zīmēšanas darbiem. BrushMarker ir vairāk piemēroti krāsošanai un pludināšanai – flomāstera vienā pusē ir otas tipa gals, bet otrā  – šķelta tipa flomāsters.

Šie marķieri ir īpaši ne tikai ar dažādajiem flomāstera uzgaļiem, bet arī ar krāsu pigmentiem un to sastāvu. Tie ir alkohola bāzes flomāsteri, kas ļauj krāsai ātrāk nožūt un tos ir vieglāk sapludināt. Var sapludināt kopā vairākus dažādus toņus vai arī vienu toni pludināt ar Blender tipa flomāsteru, kas veido īpašas toņu pārejas. Darbojoties ar Winsor & Newton flomāsteriem neveidojas izteiktas krāsu svītras zīmējumā kā tas mēdz notikt ar standarta flomāsteriem, krāsas ir izteiktas un vienmērīgas.

Ar šiem flomāsteriem vari ne tikai krāsot, zīmēt un pludināt, bet arī skaisti rakstīt. Otas veida uzgalis ļauj brīvi izpausties gan modernajā un klasiskajā kaligrāfijā, gan vienkārši, drukātiem burtiem rakstot ko īpašu.

Ja zem flomāstera palikusi grafīta zīmuļa skice, tad nebēdā – to ir iespējams izdzēst nesabojājot darbu, kas viennozīmīgi  atvieglo mākslas darba tapšanu.

Šie flomāsteri būs piemēroti kā profesionāliem māksliniekiem, tā iesācējiem un mākslas mīļotājiem. Manilla veikalā ir pieejami 14 BrushMarker toņi un 19 ProMarker toņi, kā arī Blender marķieri.

AVOTS: Winsor & Newton un Anetes Pugas personīgais arhīvs.