Palomino Blackwing grafīta zīmuļi

Pie mums veikalā ieradies kāds sen gaidīts jaunums, par kuru esam ļoti priecīgi – Palomino Blackwing unikālie zīmuļi. Šie zīmuļi atšķiras ar neatkārtojamo balansu starp mīkstumu, piesātinātību un asumu, kā arī eleganto zīmuļu dizainu, kura galā ir maināma dzēšgumija. Visi Palomino Blackwing zīmuļi ir izgatavoti no Kalifornijas ciedra koka. Tas piedod zīmuļiem maigu, patīkamu smaržu, kura ilgstoši saglabājas. Zīmuļu grafīti tiek izgatavoti Japānā, pēc īpašas formulas, kura padara tos gludākus un mīkstākus, vienlaikus saglabājot labu asumu. Manillā atradīsi piecus dažāda veida zīmuļus, dzēšgumijas, zīmuļu asināmo un metāla uzliku zīmulim. Pirmie trīs zīmuļi ir klasiskie Polomino Blackwing zīmuļi, kuri atšķiras ar biezumu un mīkstumu, savukārt divi no mums pieejamiem zīmuļiem ir no īpašu izdevumu sērijām, kuri veidoti, lai pagodinātu un atzīmētu kādu kultūras ikonu vai notikumu.

Pirmais – melnais matētā zīmuļa korpuss ar zelta krāsas uzgali un melnu dzēšgumiju ir mīkstākais un tumšākais pieejamais zīmulis. Šie kodoli ir līdzīgi 4B zīmuļiem un ir īpaši noderīgi tieši priekš mākslas radīšanas.

Blackwing Pearl ir mazliet cietāks kā parastais melnais Blackwing, bet joprojām ir mīksts un tumšs. Tas ilgi paliek ass, tādēļ cilvēki, kuri izbauda gludus zīmuļus, bet nevēlas tos bieži asināt, parasti izvēlas tieši šo modeli. Šis modelis lieliski noder, lai rakstītu un zīmētu ar vienu un to pašu zīmuli.

Cietākais no modeļiem ir Blackwing 602, kurš ir ideāli piemērots rakstīšanai. Šis būs vairāk līdzīgs 2B cietuma zīmuļiem.

Palomino Blackwing VOL 4 ir modelis, kurš veltīts 2020. gada NASA misijai, kad tiks palaists jauns robots uz Marsu. Daudzi apbrīnojami tehnoloģijas sasniegumi, reiz ir aizsākušies ar to, ka kāds ir paņēmis zīmuli un savu ideju izlicis uz papīra. Tieši ar Palomino zīmuli tika izstrādāti pirmie 2020.gada NASAS misijas robota modeļi. Šis zīmulis ir ar bronzas uzgali, rūsas krāsā un smilšu tekstūru, ko iedvesmojusi ceturtās, Marsa, planētas virsma. Šis modelis būs ideāli piemērtos ilustratoriem un rakstniekiem, kuri izvēlas mīkstu un tumšu līniju.

Otrs ierobežotā izdevuma zīmulis ir Palomino Blackwing VOL 811, kurš ir veltīts pasaules bibliotēkām un cerībai ko tās simbolizē. Tam ir smaragda krāsas apdare un zelta uzgalis, kuru iedvesmojušas ikoniskās zaļās lampas, kuras izgaismo bibliotēku zāles visā pasaulē. Katrs zīmulis ir pārklāts ar īpašu fosforizējošu pārklājumu, tāpēc tas burtiski ir kā gaismas cerība tumsībā, jo spēj spīdēt tumsā.

Vēl kā jau minējām, vari iegādāties pie mums Palomino maināmās džešgumijas, kuras pieejamas dažādās krāsās. Kā arī zīmuļu asināmo, kuram ir divas funckijas – asināt gan zīmuļa koku, gan grafītu. Droši nāc ciemos un apskati šos unikālos zīmuļus pats!