Novembra mēneša kalendāra attēli

Klāt ir īpašs svētku mēnesis – Novembris!

Īpašs, jo svētkus svinam ne tikai mūsu zemei Latvijai, bet arī mūsu pašu – Manilla dzimšanas dienu!
Šī ir Manilla devītā dzimšanas diena un šis aizvadītais gads ir bijis īpašāks kā citi. Esam atvēruši mūsu trešo Manilla veikalu, bet šoreiz nevis Latvijā, bet Milānā! Priecājamies par iespēju nest mūsu Latvijas stāstu par papīrlietām un svētkiem tālāk pasaulē.
Tieši tādēļ Novembri vēlamies iekrāsot krāsās un stāstos par svinībām, kopā būšanu un spēju atskatīties uz visu skaisto, kas piedzīvots! Lai šī mēnēša kalendāra attēli iedvesmo arī tevi sasniegt sapņus, nospraust mērķus un galu galā svinēt dzīvi kopā ar mīļajiem!

DATORAM
TELEFONAM
TELEFONAM (1242x2688)

AUTORTIESĪBAS. SIA Manilla patur visas tiesības uz publicētajiem oriģinālmateriāliem. Jums ir tiesības lejupielādēt kalendāru brīvai lietošanai nekomerciālos nolūkos. To nav atļauts reproducēt, atdarināt, kopēt, pārdot, pārdot atkārtoti vai kā citādi izmantot jebkādiem komerciāliem nolūkiem. Jebkura informācijas un attēlu pārpublicēšana elektroniskajos vai drukātajos medijos bez iepriekšējas rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta! Autortiesības tiek aizsargātas saskaņā ar LR Autortiesību likumu. Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tad tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.