Dabīga kaučuka rotaļlietas vismazākajiem

Dabiskā kaučuka mantiņas, kuras bērni patiesi mīl! Tā mēs nosauktu šos zvēriņus jeb rotaļlietas, kas spēj gan stimulēt jaunudzimušā mazuļa sajūtas, gan nomierināt, kad gaidāmi pirmie zobiņi. Zvēriņam iekšā ir arī svilpīte, kura spēj stimulēt bērna dzirdi un palīdz izprast cēloņa un seku saikni. Šie zvēriņi ir lielisks draugs ikdienas spēlēm.

Mantiņas ir vieglas un lieliski satveramas bērniņa mazajām rociņām, to maigais materiāls atgādina māmiņas ādu. Savukārt, gumijas koksnes smarža, kas iegūta no gumijas koka gumijas, piešķir zināmu atšķirību, kas jūsu bērnam ļaus to atpazīt starp citām rotaļlietām. Tās ir izgatavotas no 100% tīras gumijas un pārtikas krāsas, kas padara tās par bērniem drošu rotaļlietu.

Tīrais un dabiskais kaučuks izgatavots no gumijas koka – Hevea, līdz ar to rotaļlieta ir ilgtspējīga un 100% dabiski sadalās. Kā vēl vienu plusu noteikti var minēt arī vieglo tīrāmību ar ziepjūdeni un mitru drāniņu.

Ja jādodas ciemos un jāiepriecina kāda mazā sirsniņa vai ir vēlme iegādāties savam mazajam kādu jaunu ikdienas kompanjonu šī noteikti ir tā lieta, kura spēs iepriecināt! Manillā pieejams krokodils Charlie, lauvēns Leo un zebra Zippy.

Foto: Ražotāja publicitātes foto