NAPKIN RAKSTĀMRĪKI

Trūkst idejas kolēģa dāvanai? Un arī vīram šķiet, ka viss jau ir uzdāvināts? Iespējams, pie mums atradīsi dāvanu ar kuru pārsteigt pat visprasīgākos jubilārus! Tagad Manillā vari atrast ko pavisam unikālu – elegantos NAPKIN rakstāmrīkus!

Rakstāmrīka izgatavošanai tiek izmantots materiāls, ko paši ražotāji nodevējuši par Ethergraf ®. Šis nav ne zīmulis (to nevar izdzēst), ne pildspalva (tam nav nepieciešams mainīt lodīti vai uzpildīt to ar tinti). Rakstāmrīka galviņai slīdot pa papīru tā palielina papīra temperatūru konkrētajā vietā tādējādi panākot, ka papīrs pats oksidējas un uz tā paliek neizdzēšamas pēdas.
Šāda rakstāmrīka ideja esot radusies no Leonardo Da Vinči izmantotajiem sudraba rakstāmrīkiem, ko viņš izmantojis uz speciāli sagatavota papīra. Inovācija slēpjas metālu sakausējumā, kas veido pietiekami augstu berzes koeficientu, un ļauj to izmantot uz jebkura papīra.
Šis ir unikāls rākstamrīks, kas vienlaikus spēj būt pietiekami mīksts, lai ar to būtu ērti un patīkami rakstīt un zīmēt, vienlaikus esot pietiekami izturīgs, lai rakstāmrīka galviņa būtu teju vai mūžīga un nebūtu ne jānomaina, ne jāasina.

Apskati tos arī ŠEIT, mūsu interneta veikalā.