Moleskine piezīmju grāmatas jaunās krāsās!

Vai atceraties, ka kādreiz Moleskine pierakstu grāmatu izvēle aprobežojās tikai ar melno krāsu? Nu klasisko melno kolekciju, papildina jaunā 2016. gada Krāsu kolekcija, kas tagad ir pieejama arī Manillā.

Šajā vasarā Moleskine piedāvā klasiskās pierakstu grāmatas cietos vākos, četros jaunus toņos – koraļļu oranžā, safīrzilā, maigi zaļā un citronu dzeltenā. Saskaņojiet savu pierakstu grāmatu ar apģērbu vai ar tā brīža noskaņojumu, vai arī izveidojiet lielisku krāsu kompozīciju uz sava rakstāmgalda!

Lai arī kāds būtu jūsu mērķis, izvēloties krāsu, ieklausieties savā iekšējā sajūtā un krāsu gammā, kas tuvāka jums. Koraļļu oranžā krāsa būs patīkama un silta. Safīrzilā – bagātīga, dinamiska, grezna un izsmalcināta. Maigi zaļā krāsa sniegs svaigumu un dzīvīgumu. Savukārt, citronu dzeltenais tonis būs mirdzošs, sulīgs un enerģisks.

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.