Picture

Mīlestības dienas tuvošanās ir ļoti labs iemesls, lai kādam uzrakstītu kartīti vai vēstuli! Atceroties satraucošo kņudināšanu pakrūtē, kad tuvojās skolas slepenā Valentīndienas pasta atvēršana, pārņem nedaudz melanholiskas un patīkamas atmiņas.

Kāpēc gan kādam nesagādāt šīs sajūtas arī šodien, kad skolas gaiteņi lielai daļai jau slēgti un “slepenajos draudziņos” uzspēlēt vairs nesanāk?!

Manilla grib, lai Jūs iepriecināt un pārsteidzat sev mīļos, draugus, kolēģus un paziņas! No rītdienas, t.i., 12.02.14. 11:00 līdz 14.02.14. 19:00 visām kartītēm, aploksnēm un papīriem ir 50% atlaide, JA uzreiz arī tie tiek nosūtīti izmantojot Manilla Pasta staciju! Ar parakstu vai anonīmi – tas lai paliek Jūsu ziņā! Lai dzīvo pārsteigumi!

P.s. Informācijai – Manilla pasta stacija nodrošina iespēju cilvēkiem nosūtīt vēstules vai dāvanas no Manilla veikaliņa. Saņēmēju var informēt gan anonīmi, gan arī norādot Sūtītāja vārdu (Manilla neizpauž no kā saņemt sūtījums). Manilla sazinās ar saņēmēju (sms vai e-pasts) un informē par iespējām saņemt drauga sūtījumu.


Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.