Šīs sezonas tendences Manillā

Žurnāls “Pastaiga” jūnija numurā aicināja mūs padalīties ar šī brīža aktuālākajām tendencēm Manillā. Apkopojām piecas šobrīd visaktuālākās un visinteresantākās apsveikumu iespējas.

  1. Joprojām aktuāls ir rokas lējuma papīrs no kokvilnas – kartītes un aploksnes no tā. Uz šāda papīra noformēts apsveikums, vēstule vai ielūgums ir tīkams ne vien acīm, bet arī pirkstu galiem. Lai vēstījumu padarītu jo īpašāku, var izmantot zīmoglakas zīmogu aploksnes aizdarināšanai (steidzīgajiem noderēs zīmoglakas zīmoga uzlīme).
  2. Fotokartītes ar iedvesmojošiem tekstiem ir neliela, bet ilgspēlējoša dāvana- saņemšanas brīdī tā iepriecina un uzmundrina, bet vēlāk lieliski rotās interjeru. Kā īpašu projektu Manilla radījusi kartītes ar piecu Latvijas jauno un talantīgo fotogrāfu darbiem.
  3. Popularitāti iemantojušas apsveikuma kartītes no organiskā stikla. Kāzu sezonā var noderēt Manillas piedāvājums kartīti nokomplektēt ar kastīti, augu dekoriem, zīda lentēm un citiem elementiem. Šādi var gan iesaiņot dāvināmo naudu, gan pasniegt kartīti, kas paliks par piemiņu un iedvesmu jaunajam pārim.
  4. Gardums skaistā, asprātīgā iepakojumā vienmēr tiks novērtēts!
  5. Nav svarīgi vai dāvanu papīrs ir vienkrāsains, ritmiskiem rakstiem vai košiem zīmējumiem klāts, galvenais, lai tas ir kvalitatīvs! To pēc patikas var papildināt ar atsevišķiem dekoratīviem elementiem un tas dāvanai kalpos par ideālu mētelīti. Gaisīgu un romantisku noskaņu piešķirs krāsainas zīda lentes, var pievienot sausos ziedus vai pat nelielu pušķīti. Zīmīgam akcentam noderēs gaumīga uzlīme ar īsu vēlējumu vai zīmoglakas uzlīme. Lielums slēpjas sīkumos, šajā gadījumā – iesaiņojuma un dāvanas pasniegšanas dataļās un niansēs, ko saņēmējs noteikti novērtēs!