Manilla iesaka – megijas šīs vasaras top 3

Lai Jūs vēl vairāk iedvesmotu un Jums parādītu Manillā pieejamos jaunumus, sezonas aktualitātes vai kādu nepamanītu pērli, mēs vēlamies uzsākt jaunu ierakstu sēriju “Manilla iesaka”. Periodiski publicēsim Manilla komandas meiteņu TOP 3 un iepazīstināsim Tevi ar sev mīļiem vai klientu iecienītiem produktiem no Manilla. Mūsu pirmo TOP 3 sagatavojusi Megija.

 Megijas TOP 3 produkti šai vasarai ir:

1. STOJO krūze dzērienu līdzi paņemšanai – STOJO APSKATI ŠEIT. Jaunās STOJO krūzes transformējas divos izmēros – kad dzēriens izdzerts, krūzi iespējams salocīt nelielā hermētiskā diskā, kas aizņems pavisam nedaudz vietas tavā somā vai pat kabatā! Piemērota kā kafijas, tā tējas mīļotājiem, kuru ikdienas ritmā dzēriens nereti tiek baudīts ceļā! Krūzes izgatavotas no pārtikas kvalitātes silikona un pārstrādātiem materiāliem, kas nozīmē, ka tajā nav BPA, ftalātu, svina, līmes vai citas organismam kaitīgas vielas. Piedāvājumā ir dažādu izmēru un krāsu krūzes, izvēlies savu šīs vasaras favorītu!

stojo.co

2. IZIPIZI saulesbrilles bērniem. Veikalā Manilla pieejamas dažādu veidu un krāsu saulesbrilles 3 vecumu grupām. Pašiem mazākajiem – 12 – 36 mēnešus veciem, 3 – 5 gadus veciem un 5 – 10 gadus veciem bērniem. Ar aktuālo IZIPIZI piedāvājumu VARI IEPAZĪTIES ŠEIT. IZIPIZI saulesbriļļu stikliņi pasargās jūsu bērna acis no saules un ultravioletajiem stariem ar 100%  drošību. Mazākajiem modeļiem komplektā pieejama gumija, kas ļauj brillēm droši turēties uz galvas. Brilles iepakotas filca maciņā un kastītē. Pēc klientu pieprasījuma plānojam papildināt piedāvājumu arī ar pieaugušo modeļiem.

Ikdienā mūs pārņem patiess prieks, kad mazie veikala apmeklētāji ierodas pēc savām saulesbrillēm, rūpīgi tās izpēta un uzmēra, izvēlas visskaistāko un mīļāko krāsu, un kopā ar vecākiem iegādājas savu šīs vasaras aksesuāru!

Izipizi.com

3. Bļodu komplekts Breakfast no Design Letters – APSKATI ŠEIT. Pieejami divu veidu komplekti, vienā no tiem pieejama rozā, otrā – zaļas krāsas bļodiņa. Komplektā ir trīs bļodas, katra savā krāsā, ar angļu alfabētu uz tās. Šīs bļodas noderēs skaistam brokastu rītam, launagam ar zemenēm un pienu vai piknikam. Tās ir ļoti vieglas, ērti uzglabājamas, tās var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un likt mikroviļņu krāsnī. Materiāls ir brīvs no BPA un tajā nav veselībai kaitīgu savienojumu. Bļodu komplektiem Breakfast šobrīd ir īpaši draudzīga cena!

designletters.com