Liewood bērnu produkti Manilla veikalā

Esam priecīgi paziņot, ka no šī gada Manillā sastapsi Liewood produktus. Liewood rada neatvairāmi skaistus un praktiskus produktus mūsdienīgai ģimenei – no organiskiem tekstilizstrādājumiem un mīksta trikotāžas līdz bambusa trauku kolekcijai. Liewood produkti ir unikāli, tīra un vienkārša dizaina.

Liewood 2015. gada vasarā nodibināja Anne Marie Lie Nielsen, lai radītu unikālu bērnu interjera koncepciju, kas koncentrējas uz funkcionalitāti, smalkām līnijām un vienkāršām detaļām. Anne Marie ir 15 gadu pieredze modes industrijā, izstrādājot, iegādājoties un ražojot starptautiskus mazumtirdzniecības zīmolus. Būdama mazu bērnu māmiņa, Anne Marie lieliski zina, kādas ir mūsdienu ģimenes prasības un tās iemieso tālāk Liewood produktos un dizainā.

Uzņēmuma mērķis ir radīt produktus, kas kalpos paaudzēm. Liewood atrodas Kopenhāgenā un atspoguļo Ziemeļvalstu dizaina tradīcijas. Liewood izstrādā konceptuāli spēcīgus produktus – respektējot bērnības maigumu un nevainību un mūsdienu ģimeņu dzīvesveidu. Produkti seko mūsdienīgas ģimenes dzīvesveidam. Tīras formas un apdrukas iet roku rokā ar funkcionalitāti – padarot Liewood par lielisku alternatīvu ierastajam.

Liewood ir bezkompromisa un ētiska pieeja ražošanā. To vada spēcīgas vērtības. Visi produkti tiek ražoti kontrolētos, drošos un taisnīgos apstākļos, un to nodrošina kvalificēti piegādātāji.

Liewood tekstilizstrādājumi ir izgatavoti Indijā pie GOTS (Global Organic Textile Standard) sertificēta piegādātāja. Tiek izmantoti labākie iespējamie materiāli, kas ir izturējuši stingras prasības un kvalitātes kontroli.

Manillā pieejami silikona un bambusa trauki, nerūsejoša tērauda pudeles, ēdienu tarmosi, galda paliktņi, rotaļlietas mazākajiem, pludmales komplekti un rotaļu kompleki no Liewood. Vairāk skaties ŠEIT.