Picture

Manillas veikala plauktos atrodams kāds visai specifisks produkts  Leuchhturm Whitelines. Kā saka paši Whitelines radītāji, tas ir papīrs radošai brīvībai. Kur izpaužas šī brīvība un kas tas īsti ir par „zvēru”? 

No ārpuses šķietami vienkāršs melns A4 bloks, ar gaiši pelēkām lapām un baltām līnijām tajās, bet, lai atklātu šīs klades pilnās funkcijas nākas ņemt talkā savu viedtālruni. 

Kad Whitelines kladē ir veiktas piezīmes rakstot vai zīmējot, savā viedtālrunī nepieciešams lejupielādēt Whitelines programmu un ar telefonu noskenēt uzrakstīto. Pēc tam ieskenētais teksts tiek atbrīvots no baltajām līnijām un fona, iztaisno uzrakstīto tekstu vai attēlu, lai tas būtu pareizajā pozīcijā pret fotografētāju. Pēc nepieciešamības, failu uzreiz iespējams nosūtīt uz savu e-pastu vai citām vietnēm, kur nepieciešams glabāt informāciju, piemēram Dropbox. Tas nozīmē, ka visas ar roku rakstītās piezīmes ir iespējams glabāt vienkopus elektroniskā formātā un vienlaikus atbrīvoties no liekiem papīru blāķiem, starp kuriem pēc tam nevar atrast īsto lapu. 

Ja piezīmes vai zīmējumu no klades vēlies kopēt, skenēt vai aizsūtīt pa faksu, notiks tās pašas brīnumainas lietas, kas lietojot aplikāciju- līnijas pazudīs un veiktajām piezīmēm, būs balts fons, parādot tikai veiktās piezīmes, zīmējumu uz baltā fona. 

Tas būs piemērots bloks/ aplikācija ikvienam, kas ikdienas darbos novērtē moderno tehnoloģiju piedāvājumu un ērtumu, bet tajā pašā laikā ir svarīgs ar roku rakstīšanas process. Vēl viens veids kā padarīt ērtāku darba procesu.

Whitelines bloks ir no Jūsu novērtētā vācu zīmola Leuchtturm 1917, kas piedāvā krāsainos klasiskos blokus veikaliņā. Zīmols, kas radies kā ģimenes uzņēmums, uzskata gluži kā mēs Manillā- mazās detaļas rada lielu atšķirību.