Lastella DIY komplekti želejas konfekšu pagatavošanai

Manilla Kids preču klāstu papildina Lastella DIY komplekti konfekšu pagatavošanai mājās. Jaunajā preču klāstā ietilpst: komplekti želejas konfekšu pagatavošanai lācīšu un dinozauru formās, papildus garšas, visdažādākajām gaumēm, un komplekts, lai pagatavotu šokolādes konfektes uz kociņiem.

Lastella ir divu Igauņu mammu Aire un Änn kopīgi izveidots uzņēmums. Radot komplektus konfekšu pagatavošanai, kas ļauj bērniem vienatnē vai kopā ar vecākiem un draugiem ballītēs izveidot pēc iespējas dabīgākus saldumus.

Komplektos ietilpst:

Veidne un pilinātājs (komplekta krāsa ir zila);

3 konfekšu maisījumi (banānu, mango un zemeņu, dinozauru komplektā – melleņu, bumbieru, kolas). Komplektā ir iekļauti kārdinoši aromatizēti konfekšu maisījumi. Ļaujiet saviem mazajiem pavāriem izlemt, kurš no tiem ir vislabākais!;

Soli pa solim instrukcija (latviešu valodā).

Kā pagatavot konfektes? Katrā komplektā atradīsi instrukciju latviešu valodā, kur soli pa solim esam aprakstījuši procesu.

Lastella DIY komplekti būs lieliska dāvana un aktivitāte kopā ar bērniem! Iegādājama jau tagad spiežot ŠEIT un Manilla Kids veikalā – Tērbatas ielā 54!