LARQ ūdens pudeles

Priecājamies paziņot, ka Manilla produktu klāstu papildina zīmola LARQ pudeles. LARQ sācies ar vienkāršu vīziju – inovatīvas tehnoloģijas apvienot ar elegantu dizainu, lai palīdzētu cilvēkiem vienkāršii un ilgtspējīgi piekļūt tīram dzeramajam ūdenim. LARQ godalgotais produktu klāsts uzlabo ūdens kvalitāti un garšu. Daļa ienākumu no katras LARQ pudeles tiek ziedoti vides nevalstiskajām organizācijām visā pasaulē, kā arī nodrošina drošu dzeramo ūdeni miljardiem cilvēku visā pasaulē – jo piekļuve tīram dzeramajam ūdenim nevajadzētu būt privilēģijai, bet gan pamattiesībām.

Manilla veikalos pieejamas trīs veidu pudeles:

LARQ Bottle Filtered, pārnēsājama ūdens filtrēšanas sistēma, ūdens pudele ar filtru. Ar dubulta vakuuma sieniņu, kas nodrošina 12 h karsta un 24 h auksta dzēriena temperatūras uzturēšanu. Ietilpība ar filtru – 640 ml. Filtrs uzlabo garšu, filtrē svinu, smagos metālus un hloru. Pudeles korķis aprīkots ar salmiņu, vieglai dzeršanai. Filtrs filtrē līdz pat 151 litram ūdens vai 2 mēnešu lietošanas laikam – tas atbilst 300 vienreiz lietojamām plastmasas pudelēm. Un jaunus filtrus vari iegādāties pie mums (linkā šeit). Komplektā nāk karabīne ērtai pārnēsāšanai. Pieejamas divās krāsās – obsidian black un granite white.

LARQ Bottle Twist Top, ūdenspudeles, ar dubulta vakuuma sieniņu, kas nodrošina 12 h karsta un 24 h auksta dzēriena temperatūras uzturēšanu. Pieejams 2 izmēros – 500ml vai 740ml. Pieejamas četrās krāsās – obsidian black, granite white, monaco blue un seaside mint.

LARQ bottle Filtered, PureVis LED UV-C, ūdenspudeles ar iebūvētu lāzeri korķī, ar kura palīdzību tiek attīrīts ūdens. Tā ir pasaulē pirmā pašattīrošā ūdens pudele un ūdens attīrīšanas sistēma, izmantojot PureVis tehnoloģiju, lai no ūdens un pudeles izvadītu līdz pat 99%* bioloģisko piesārņotāju. Nospiežot pogu uz pudeles korķa tiek ieslēgts lāzeris, ar kura palīdzību tiek attīrīts ūdens. Tas automātiski aktivizējas ik pēc 2 stundām. Ūdens izfiltējas 20 sekundēs. Ar dubultu vakuuma sieniņu, nodrošina 12h karsta, 24h auksta dzēriena temperatūras uzturēšanu. Pieejamas 2 izmēros – 750ml un 500ml. 

LARQ pudeles izskatās eleganti un ir ideāli piemērotas biroja darbam, nedēļas nogales pārgājienam vai ceļojumam, un parūpēsies par Tavu ūdens patēriņu, lai kur arī Tava diena un piedzīvojumi Tevi aizvestu!

Iegādājies savu LARQ ūdens pudeli ŠEIT!