Kāpēc dāvanu saiņošana ir svarīga?

Nereti mēs nonākam situācijā, kad ir nepieciešams sagatavot dāvanas mīļajiem – draugiem un ģimenei, kolēģiem, partneriem. Lai arī pats dāvanu izvēles process var būt interesants un aizraujošs, bieži vien mēs aizmirstam par to, cik svarīgs ir arī dāvanas noformējums. Mēs Manillā zinām, cik ļoti nozīmīgs ir pirmais iespaids un kā to vari radīt ar skaisti iesaiņotu dāvanu, tāpēc mēs uzskatām, ka dāvanas noformējumam ir jāpievērš tikpat liela nozīme kā pašai dāvanai.

Kāpēc dāvanu saiņošana ir svarīga?

Pirmā iespaida radīšana. Dāvanas noformējums ir tas, ko dāvanas saņēmējs redz pirmo. Skaisti un rūpīgi iesaiņota dāvana rada pozitīvu pirmo iespaidu.

Pārsteiguma saglabāšana. Iesaiņojums palīdz paglabāt dāvanas saturu noslēpumā līdz brīdim, kad saņēmējs to atver.

Personīgā pieskāriena pievienošana. Dāvanu iesaiņošana ir lieliska iespēja pievienot dāvanai savu personīgu pieskārienu, domājot par to, kas patīk saņēmējam. To veidot palīdz dāvanu papīru dažādie raksti un motīvi, izvēlētie aksesuāri, kartīte.

Izrādītās rūpes. Laiks un pūles, kas ieguldītas dāvanas iesaiņošanā, parāda, cik ļoti mēs domājam un vēlamies iepriecināt dāvanas saņēmēju.

Dāvanas nozīmes uzsvēršana. Elegants iesaiņojums uzsver dāvanas nozīmi un to, cik īpaša ir persona, kurai dāvana tiek pasniegta. 

Pievienotā vērtība. Iesaiņota dāvana piešķir vērtību ne tikai dāvanas saturam, bet arī dāvanas pasniegšanas procesam un ar to saistītajai pieredzei.

Tradīcija. Dažādās kultūrās dāvanu iesaiņošana ir svarīga tradīcija, kas piešķir dāvanai simbolisku nozīmi.

Radošuma izpausme. Dāvanu iesaiņošana ir lieliska iespēja izpaust savu radošumu un izmantot dažādas tehnikas un materiālus. Iesaiņoto dāvanu vari papildināt ar satīna lentu, sauso ziedu, ornamentu. Vari pievienot atbilstošu kartīti vai nelielu etiķeti, uz kuras vari uzrakstīt novēlējumu vai saņēmēja vārdu.

Dāvanas iesaiņošana ir radošs process, kas prasa tikai nedaudz laika un pūļu, bet var sniegt tik daudz pozitīvu emociju un papildu vērtību. Manilla no sirds iesaka – gatavojot dāvanu, pievērs  uzmanību arī tās iesaiņojumam. Ar vienkāršiem paņēmieniem vari radīt kaut ko pavisam īpašu un vēl vairāk iepriecināt dāvanas saņēmēju, un izrādīt mīlestību. 

Iesaiņo pats vai uztici to  paveikt Manilla komandai. Manilla dāvanu iesaiņošanas pieredze Tev sniegs skaistu, rūpīgu, ātru un kvalitatīvu rezultātu, un Tev nebūs jāuztraucas par dāvanas iesaiņojumu!