Kā iesaiņot naudu?

Kā iesaiņot naudu? Šis ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem Manilla veikalā. Mums pašām patīk svinēt svētkus un dāvināt, tāpēc jūsu prieka brīžus vēlamies padarīt vēl īpašākus, piedomājot pie niansēm un detaļām, lai veids, kā iepriecināt citus, izskatītos skaisti un paliktu atmiņā. Tā kā kāzu un svētku sezona rit pilnā sparā, tad iepazīstināsim ar naudas iesaiņošanas un dāvināšanas veidiem, kas pieejami Manilla veikalā.

Jau otro gadu lepojamies ar mūsu rokām darināto produktu – Ziedu kastīti Flowerbox, kas viennozīmīgi kļuvis par jūsu iecienītu izvēli. Kastīte ir ar organiskā stikla kartīti, kas noder gan kā dāvana pati par sevi, gan arī lielisks veids, kā pasniegt, piemēram, naudu. Kastītes saturā iespējams paslēpt nelielu aploksni ar naudu vai sarullēt to mazā rullītī, un ar lentītes palīdzību dot norādi saņēmējam, ka zem skaistā kastītes satura slēpjas vēl kāds pārsteigums. Ziedu kastītes pieejamas dažādiem dzīves notikumiem ar dažādiem uzrakstiem uz organiskajiem stikliņiem. Šobrīd visiecienītākie ir “Esiet viens otram septītās debesis” un “Mīlestību pāri visam”, kas ir īpaši piemēroti jaunnā pāra sveikšanai. Katra kastīte ir roku darbs. Ziedu kastītes cena 13.50 Eur.

Ja svinības ir pavisam tuvu, tad vari izveidot savu dāvanu kastīti pats. Viss kas nepieciešams – kāda no Manilla krāsainajām kartona kastītēm un iedvesma kastītes aizpildīšanai. Atkarībā no sezonas, kastīti vari piepildīt ar svaigiem ziediem, eikalipta zariem, ledenēm, lielogu dzērvenēm, lakatiņu vai samta auduma gabaliņu un vēl, un vēl! Aizpildi kastītes apakšdaļu ar jebko citu, kas saņēmējam tuvs vai saistīts ar mērķi, kam tiek dāvināta nauda! Tukšas kastītes cenas – no 2.75 (mini) Eur līdz 3.75 Eur (A5).

Viens no iecienītākajiem naudas pasniegšanas veidiem ir Manilla dāvanu aploksne ar lentu. Aploksnes iekšpusē ir tukša kartīte, uz kuras varēsi uzrakstīt savu īpašo sveicienu, apakšpusē ir vieta naudai, dāvanu kartei vai kādam citam nelielam pārsteigumam. Aploksni aizver, apsienot ar lentu un izveidojot lentes pušķi. Manillā pieejamas dažādu dizainu aploksnes un krāsu lentas. Vari izvēlēties jau gatavu produktu vai pieskaņot lentes krāsu savam īpašajam sveicienam! Dāvanu aploksnes cena 5.95 Eur.

Aploksnes, aploksnes, aploksnes… Protams, naudu var pasniegt arī aploksnēs! Piedāvājumā ir ļoti daudz kartīšu ar aploksni komplektā, atliek vien izvēlēties īsto un ierakstīt skaistu novēlējumu! Kartīšu cenas ir sākot no 2.25 Eur līdz 5.50 Eur. Ja nav nepieciešama kartīte, tad Manillā ir pieejams plašs aplokšņu piedāvājums, vienkrāsainas aploksnes, aploksnes ar oderi dažādās noskaņās, aploksnes ar apdruku īpašiem kāzu sveicieniem, rokas lējuma papīra aploksnes un kartona aploksnes ar diega aizdari. Aploksnes iespējams noformēt un padarīt īpašākas saņēmējam, apsienot tai apkārt diedziņu vai lentīti, pievienojot etiķeti, aizzīmogojot ar zīmoglaku vai izvēloties jau sagatavotas zīmoglakas uzlīmes aploksnes aizvēršanai. Neaizmirsīsim arī par spalvām, zaļumiem, ziediņim un citiem nelieliem dekoriem. Nāc uz Manilla, un mēs Tev palīdzēsim atrast visatbilstošāko noformējumu! Aplokšņu cenas – no 0.45 Eur līdz 2.95 Eur. 

Nereti nauda tiek dāvināta arī mazākajiem, tāpēc jāmeklē kāds košāks  iesaiņojuma risinājums. Manillā piedāvājam naudu iesaiņot mazā pinjatā (piñata), kuras saturu var katrs papildināt pēc saviem ieskatiem. Manillā pieejamas arī pinjatas, kas pildītas ar confetti un nelielu pārsteigumu. Mini pinjatas cena – no 2.95 Eur līdz 4.50 Eur.

Šie ir mūsu klientu iecienītākie veidi naudas iesaiņošanai, taču nereti kopā ar klientu top vēl kas pavisam jauns, piemeklējot risinājumu kokrētajiem svētkiem un vēlmēm. Nāc ciemos uz Manilla un iesaiņo naudu skaisti!