Jūnijs

Jūnij, šogad tevi sagaidām pilnvērtīgās vasaras noskaņās, tā liegi un viegli kā apģērbā, tā sajūtās, dienas skrējienā ik pa pāris soļiem priecīgi palecoties un klusi dungojot kādu lipīgu melodiju… Kā teiktu ome – smaidām un dzīvo tik nost! Nu tad dzīvojam skaisti tik nost! Šajā jūnijā dzīvosim Manilla x Aija kartīšu kolekcijas atskaņās.

Ikmēneša kalendāri nemainīgi tapuši sadarbībā ar mūsu mīļo mākslinieci Kaivu, teksts no dziesmas, kuras autore ir dziedātāja Aija Andrejeva. Spied uz bildes, atver to pilnā izmērā un saglabā!

DATORAM:

 

TELEFONAM:

AUTORTIESĪBAS

SIA Manilla patur visas tiesības uz publicētajiem oriģinālmateriāliem. Jums ir tiesības lejupielādēt kalendāru brīvai lietošanai nekomerciālos nolūkos. To nav atļauts reproducēt, atdarināt, kopēt, pārdot, pārdot atkārtoti vai kā citādi izmantot jebkādiem komerciāliem nolūkiem. Jebkura informācijas un attēlu pārpublicēšana elektroniskajos vai drukātajos medijos bez iepriekšējas rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta! Autortiesības tiek aizsargātas saskaņā ar LR Autortiesību likumu. Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tad tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.