Zied Jūlijs

Ziedi iedvesmo, iepriecina, izkrāšņo un ļauj apbrīnot dabas daudzveidību un skaistumu. Tie ir arī neatņemama vasaras sastāvdaļa. Pavisam drīz Manillā būs pieejami jaunumi, kas bijuši par iemeslu šai košo ziedu eksplozijai, bet tikmēr – lai zied mūsu telefonu un datoru ekrāni! Ak, Va-sa-ra, kā Tu mums patīc!

Ikmēneša kalendāri nemainīgi tapuši sadarbībā ar mūsu mīļajām māksliniecēm Aneti un Kaivu! Spied uz bildes, atver to pilnā izmērā un saglabā!

DATORAM:TELEFONAM:

 

 

 

AUTORTIESĪBAS

SIA Manilla patur visas tiesības uz publicētajiem oriģinālmateriāliem. Jums ir tiesības lejupielādēt kalendāru brīvai lietošanai nekomerciālos nolūkos. To nav atļauts reproducēt, atdarināt, kopēt, pārdot, pārdot atkārtoti vai kā citādi izmantot jebkādiem komerciāliem nolūkiem. Jebkura informācijas un attēlu pārpublicēšana elektroniskajos vai drukātajos medijos bez iepriekšējas rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta! Autortiesības tiek aizsargātas saskaņā ar LR Autortiesību likumu. Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tad tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.