Jaunums no Manilla – personalizētas ādas etiķetes

Mums ir iepriecinoša ziņa – no šī brīža tu turpmāk veikalā Manilla varēsi pasūtīt personalizētas ādas etiķetes!

Tās izskatās eleganti un tām ir plašs pielietojums – izmanto tās kā lentu, lai aptītu ap ziedu pušķi, kā galda karti, kā dekoru ap galda piederumiem, kā rokassprādzi un vēl un vēl… Ļauj vaļu fantāzijai un rodi pielietojumu pats! Tās ir pieejamas piecās krāsās – melnā, brūnā, maigi rozā, zaļā un dūmakaini pelēkvioletā.

Pasūtījumu var veikt pasūtot vismaz 20 gab. etiķetes (uz katras var būt cits vārds), 1 etiķtes cena ir 3.95 EUR gab. Cenā ietilpst 1 vārda uzspiešana uz ādas etiķetes, kas ir taisnstūra formā 2 cm x 13cm. Apdrukai pieejama arī platāka etiķte – 4 cm x 10-13 cm.

Ja velēsies pasūtīt šīs personalizētās ādas etiķetes mazākā apjomā – no 10-24 etiķetēm, tad 1 etiķetes cena ir 4.95EUR. Tu varēsi izvēlēties kādu no 5 iepriekš minētajām krāsam un, vai vēlies to ar 1 vai 2 kniedītēm (atkarībā no tevis izdomātā pielietojuma), kā arī varēsi izvēlēties sev tīkamāko nospieduma krāsu (zelta, melnu, rozā, sarkanu vai sudraba).

*Jūsu pasūtītās ādas etiķetes izgatavosim 3 darba dienu laikā, no brīža, kad elektroniski iesniegsiet nepieciešamo vārdu sarakstu nosūtot to uz [email protected] Pieejams viens burtveidols, mazie un lielie burti. Ja nepieciešamas etiķetes ar vairākiem vārdiem uz etiķetes, cita forma, daudzums vai interesē kāds cits jautājums – lūdzam ar mums sazināties!