Jaunums – Manilla dienasgrāmata Chapters of life mākslīgās ādas vākos

Manilla paplašina savu produktu klāstu –  jau pavisam drīz piedavāsim dienasgrāmatu mākslīgās ādas vākos Chapters of life, kas būs pieejama 4 dažādās krāsās! Lai arī pārdošana tās būs pieejamas no 9.decembra, vēlamies jūs ar tām iepazīstināt.

Šāda tipa dienasgrāmatas īpaši populāras kļuva 1980.gados, tomēr to pirmsākumi meklējami ap 1910. gadu, kad tās izveidoja, lai uzglabātu militārus un zinātniskus datus. Pirmais zīmols, kas piedāvāja šāda tipa dienasgrāmatas arī plašākai sabiedrībai ir Filofax, kas turpina šī produkta ražošanu arī šodien. Dienasgrāmatu popularitāte strauji pieauga 1980. gadu sākumā, kad attīstījās Yuppie kultūra jeb pilsētas iedzīvotājs ar labi apmaksātu darbu, kam šadā veida dienasgārmata tika uzskatīta par “obligātu” ikdienas piederumu un statusa apzīmējumu. Šāda dienasgrāmata manīta arī The Crown epizodē, kur tika atspoguļota Velsas prinča Čārlza ikdiena. Tās joprojām ir ļoti popuālras arī mūsdienās, izteikti ASV un Lielbritānijā. 

Chapters of life kļūs par tavu personīgo dzīves organizatoru – tajā ne tikai vari plānot savu ikdienu un darbus, bet arī ērti uzglabāt vizītkartes, kartes, darāmo lietu sarakstus un mazās lapiņas, kas mēdz izklīst nezināmos virzienos! Vāku kreisajā pusē ir vairākas kabatiņas, kur to visu ērti var apkopot vienuviet. Dienasgrāmatas vākos ir iestrādāta pildspalvas cilpa, lai rakstāmpiederums ir vienmēr pa rokai. Chapters of life ļaus veidot dienasgrāmatu atbilstoši tavām prasībām, jo mūsu piedāvājumā atradīsi arī dažāda veida iekšlapas: līniju, tukšas, punktotas, kā arī papīru skicēšanai un ēdienreižu plānotāju. Papildus būs iespējams iegādāties iekšlapas 2021 gada plānotājam.

Šis būs elegants un praktisks palīgs ikdienas darbos, lai nepazustu starp darāmo darbu sarakstiem, sapņiem un plāniem! 

Chapters of life dienasgrāmatas būs pieejamas 4 krāsās – melna, pelēka, vecrozā un tumši zaļa, sākot no 09.12.20. Seko līdzi jaunumiem!