Jaunums – kārtis “Viņš un Viņa”

Šīs kārtis ir otrais izdevums Manilla x Līva Spurava kāršu sērijā, turpinot pirmo tēmu “Mīlu Sevi. Pieņemt un baudīt“. Pirmās kārtis tika veltītas katram pašam sev, savukārt Viņš un Viņa ir veltījums pāriem, kā arī jebkuram indivīdam, kuram attiecību māksla/tēma šķiet interesanta.

Kāršu komplektā ir neliela informatīva grāmatiņa, kas paredzēta pāru attiecību izprašanai, to attīstības veicināšanai un uzlabošanai, kā arī katra partnera individuālajai izaugsmei. Grāmatiņas otrajā daļā iekļauti 3 uzdevumi, kurus var veikt vienatnē vai abi kopā. Bez grāmatiņas kastītē atradīsi arī 76 jautājumu kārtis sarunu uzsākšanai un veidošanai. 

Šis kāršu komplekts būs lielisks palīgs otra iepazīšanai un laika pavadīšanai kopā, dziļām sarunām un emocionālās intimitātes radīšanai. Tās palīdzēs partneriem vienam otru nepazaudēt mūsdienu aktīvajā dzīves ritmā, atrast brīdi kopā būšanai, un atgādinās, cik attiecībām ar partneri ir liela nozīme un cik ļoti tās ietekmē kopējo cilvēka labsajūtu. Jo tieši mūsu attiecību kvalitāte nosaka visas mūsu dzīves kvalitāti!

Viņš un Viņa kārtis pieejamas Manilla veikalos Tērbatas ielā 55 un Audēju ielā 16, kā arī pērc tās tiešsaistē ŠEIT!