”From my Heart to Yours” Ieva | Manilla Milano

Mīļie Manilla klienti un draugi,

Šī būs emocionāla un atklāta vēstule par manu – Ievas dzīvi un par to, kā radās Manilla Milānā. Kādēļ mēs kā sievietes, mammas un kā strādājošas mammas dažkārt kautrējamies atzīt, ka mēs tomēr nevaram visu izdarīt? Vai arī to, ka mums dažkārt ir nepieciešama atelpa pat no mūsu visdārgākajiem? Kāpēc ir svarīgs viss pārējais, nevis tas, ko vēlos es un kas dara mani laimīgu?

Apmēram pirms diviem gadiem biju uz nervu sabrukuma robežas. Par laimi, man izdevās pilnībā apgriezt savu dzīvi kājām gaisā, pirms bija par vēlu. Es pārcēlos no savas valsts un pilsētas, kurā dzīvoju kopā ar vīru un divus gadu vecu meitiņu, saīsināju savu darba laiku, sāku ierobežot savu saskarsmi ar visu un visiem, jo sapratu – man vajag uzlādēt baterijas. Tolaik tas viss šķita neiespējami, līdz es to sāku darīt. 

Viena lieta pēc otras mani noveda pie jaunas enerģijas viļņiem – es atbrīvojos no vecā un iepazinos ar jauno. Nebija tā, ka ar mani kaut kas nebija kartībā vai es nebiju pietiekami laba. Es vienkārši nebiju novērtējusi, ko tas nozīmē būt par mammu un cik ļoti tas mainīs vai ietekmēs mani un manu apkārtējo pasauli.

Pēc četru mēnešu iepriekš uzskaitīto izmaiņu veikšanas, man beidzot bija iespēja iegūt garīgās spējas, kas ļāva man būt laimīgai, radošai un domāt uz priekšu. Šajā posmā mans lielākais atklājums bija – man bija jāmaina tas, kā es uztveru un redzu ikdienas dzīvi, kā organizēju savu un savas ģimenes laiku. Es vienmēr esmu bijusi laba koordinatore, un projektu vadība ir bijusi daļa no manas ikdienas darba rutīnas, taču šī situācija bija  pavisam savādāka. Pareizās domas un enerģija atnesa pie manis īsto cilvēku, kas man tik ļoti palīdzēja šajā jaunajā dzīves ceļojumā – Katelyn. Viņa bija atbilde uz visām manām bažām, uz visiem maniem jautājumiem, un viņai bija visi, man tik ļoti vajadzīgie, padomi.

Katelyn ir trīs bērnu mamma no ASV, viņa veiksmīgi vada savu biznesu kā dzīves koučs strādājošām mammām. Viņa ir izgājusi cauri saviem kritumiem un kāpumiem, un ar viņas stāstu mēs jūs iepazīstināsim nākamajā bloga ierakstā. 

Kopā ar Katelyn es izgāju Beyond Balance vebināra kursu, kurā piedalījās sievietes no visas pasaules. Mēs uzklausījām ieteikumus un padomus attiecībā uz visiem mūsu jautājumiem un šaubām. Katelyn nebija visas atbildes, bet viņa mums uzdeva pareizos jautājumus, lai liktu mums izvērtēt savu dzīvi no pavisam citas perspektīvas.

Astoņu nedēļu kursa laikā mēs strādājām pie:
– Koncepta par laika uztveri;
– Mūsu darāmo darbu sarakstu saīsināšanas;
– Kā mazāk darāmā patiesībā var palīdzēt mums justies pārliecinātam par to, ka varam paveikt vairāk;
– Kā svinēt savas mazās uzvaras un sasniegumus;
– Saņēmām padomus un trikus, kas var palīdzēt mums mūsu ikdienas dzīvē;
– Kā tikt galā ar neparedzamiem notikumiem;
– Kā noteikt prioritātes, kas galu gala ir un patiesībā nav svarīgi.

Es ticu, ka sievietes ir supervaroņi uz planētas Zeme, un es zinu, ka daudzas no jums apšauba katru savu soli vai vienkārši jūtaties tā, it kā jūs skrietu maratonu, kuram nekad nav gala. Tā kā es pati esmu izdzīvojusi šo maratona skrējienu, es zinu kā tu jūties. Ar Katelyn palīdzību es vēlos dalīties zināšanās un pastāstīt jums visām, ka mums nav jāskrien šis maratons. Jums nav jābūt nogurušām mammām, jums nav jābūt nelaimīgām sievām, jums nav jānoliek malā visi savi sapņi, jo visam nav laika. Iedomājies, ja tikai ar dažiem lieliskiem padomiem un savu vēlmi veikt pārmaiņas, tu vari būt tieši tāda, kāda vēlētos būt?

– Tu vari būt klātesoša haosā, kad no rīta visus pavadi pa durvīm;
– Tu vari atskaņot mūziku, kas liek tev justies dzīvai, un dejot virtuvē, kamēr gatavo vakariņas;
– Tu vari lasīt labu grāmatu vakarā pirms gulešanas;
– Tu vari skatīties uz savu bērnu un patiesi ieklausīties, kad viņš tev stāsta par savu dienu;
– Tu varai paskatīties apkārt uz ikdienas rutīnu, kas dažkārt ir tikai daļa no darba un mazu bērnu audzināšanas, un tomēr pasmaidīt!

Manilla ir apvienojusies ar Katelyn, un mēs strādājam pie tā, lai tev piedāvātu online kursu ar padomiem un ieteikumiem, kas palīdzētu tev kļūt par to sievieti, kāda vēlies būt!

Man pašai Katelyn kurss deva ārkārtīgi daudz pozitīvas enerģijas! Es beidzot sajutu, ka pārņemu kontroli pār savu dzīvi un to, kur es vēlos, lai tā mani aizvestu.

Mēs ceram, ka šis kurss var kļūt par sākuma punktu un mainīt tavas dzīves gaitu, kā tas bija man. Es atradu savu cilvēku, savu dzīves kouču, savu Katelyn, kas bija īstais cilvēks man. Es ceru, ka arī tev viņa būs īstais cilvēks!

Iepazīstieties ar Katelyn viņas mājas lapā https://www.themothernurture.com/, un es ļoti iesaku pierakstīties viņas newsletter. Caur to es pirmo reizi iepazinu viņu tuvāk un sapratu, ka vēlos uzzināt vairāk par to, kā Katelyn man varēs palīdzēt.

Sirsnībā, 

Ieva | Manilla Milano