Iepazīstieties – katelyn denning no mother nurture

“Es vēlos organizēt savu laiku tā, lai man būtu laiks arī pa īstam dzīvot un baudīt savu dzīvi!”

Šīs ir tas, ko man saka sievietes, kas piesakās maniem kursiem.

Viņām ir tik daudz, par ko būt pateicīgām un priecīgām – bērni, partneris, darbs un mājas, taču viņas ir tik ļoti aizņemtas cenšoties paveikt visu no darāmo darbu saraksta, ka paliek ļoti maz laika, un gandrīz nemaz enerģijas, lai vienkārši būt viņas pašas. Pamanīt, pasmaidīt, pasmieties, būt klātesošām savā dzīvē.

Viņas zina, ka laiks iet pārāk ātri, un tomēr neatrod veidus, kā to palēnināt, kā darīt mazāk un ļauties mirkļiem.

Es pazīstu šo sajūtu. Agrāk tā biju arī es.

Pirms mana pirmā bērna piedzimšanas es dzīvoju dzīvi, kuru daudzi uzskatītu par ļoti aizņemtu. Man patika mana augošā profesionālā karjera, man bija draugi un ģimene, ar kuriem es vienmēr plānoju pasākumus un izbraukumus, mums bija 1890. gada māja, kurā bija daudz DIY projektu, kā arī hobiji, intereses un projekti, kas piepildīja manu ikdienu un visus brīvos brīžus tajā.

Kad nolēmām izveidot ģimeni, es naivi pieņēmu, ka turpināšu dzīvot tā, kā līdz šim, tikai ar mazuli. Es biju pārliecināta, ka es nemainīšu savu dzīvesveidu tikai tāpēc, ka kļuvu par mammu. Es nezināju, ka mainīšos arī es pati.

Kad mans grūtniecības un dzemdību atvaļinājums bija beidzies, es biju gatava atgriezties darbā. Es gribēju atgriezties darbā, jo domāju, ka, atgriežoties pie savas vecās rutīnas, es atgūšu savu veco sevi. Bet tā vietā, lai atrastu sevi, es jutos vēl vairāk apmulsusi un man bija vairāk darāmā nekā jebkad agrāk.

Kolēģi mani apsveica un jautāja, kā man iet. Es pasmaidīju un teicu, ka lietas ir “trakas”, bet man klājas lieliski!

Es nevarēju viņiem pateikt patiesību. Ka viņiem pazīstamā Katelyn, kura spēja žonglēt ar miljoniem projektu un klientu, un radīt iespaidu, ka tas ir tik viegli, bija tik ļoti pārņemta ar mātes lomu un dzīvi kopumā, ka viņa pastāvīgi vai nu aizturēja asaras, vai gribēja kliegt.

Es nevarēju atzīt, ka es biju tik nogurusi un tik satriekta, ka lielāko daļu dienu es biju paralizēta, mēģinot saprast, ko darīt un ar ko vispār sākt. Ka man šķita, ka nepavadu laiku ar savu dēlu ne tikai tāpēc, ka strādāju, bet arī tāpēc, ka pat tad, kad biju kopā ar viņu, mans prāts vienmēr bija manā darāmo darbu sarakstā, domājot par visu, kas vēl bija palicis neizdarīts.

Tas prasīja laiku, terapiju un daudz eksperimentu, bet galu galā es iemācījos, kā pārvaldīt savu laiku tā, lai es varētu būt klātesošāka, atslābinātāka un kvalitatīvāk pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni. Mana prioritāte bija rūpēties par sevi, vienlaikus gūstot rezultātus darbā. Es atkal iemācījos baudīt dzīvi un darīt lietas, kas man patīk. Man tik ļoti izdevās sakārtot savu ikdienu, ka mūsu ģimenei pievienojās vēl divi bērni.

Tagad esam piecu cilvēku ģimene. Manam dēlam Henrijam ir 8 gadi. Manai meitai Dārsijai ir 6 gadi. Manam jaunākajam dēlam Vaitam ir 4 gadi. Es regulāri atvēlu laiku lasīšanai, vingrošanai, dārzkopībai, mīklām, spēlēm, pastaigām, visām lietām, ko man patīk darīt un lietām, kas ļauj man parūpēties par sevi. Un rūpējoties par sevi es varu rūpēties par saviem bērniem, laulību un draudzībām.

Mana misija ar Mother Nurture ir palīdzēt strādājošām mammām pārvaldīt un izbaudīt savu dzīvi. Palīdzēt izveidot ikdienas rutīnas un plānošanas sistēmas, kas atvieglo ikdienas dzīvi, lai viņas varētu pievērsties pašam svarīgākajam – rūpēm par sevi vienlaikus esot pa īstam kopā ar saviem bērniem un ģimeni, un dzīvot dzīvi, kurā viņas jūtas laimīgas.

Es ļoti priecājos sadarboties ar Ievu un Lindu no Manilla, lai piedāvātu jums šo kursu, lai palīdzētu jums pārvaldīt savus pienākumus un noteikt prioritātes tā, lai jūsu ikdienā būtu vairāk vietas un laika svarīgākajām lietām!

Šī būs praktiska programma, kurā jūs apgūsiet pamatprasmes un principus, kurus es mācu saviem privātajiem klientiem par laika organizēšanu un pārvaldību, un sāksiet tās likt lietā savā dzīvē. Jūs to varēsiet paveikt ar nelielas sieviešu grupas un manu, kā jūsu trenera, atbalstu.

Pavisam drīz publicēsim informāciju par reģistrāciju kursam, seko līdzi jaunumiem! 

Nevaru vien sagaidīt, kad varēsim kopīgi sākt šo kursu un varēšu vērot, kā tu radīsi vairāk laika un vietas, visam, kas tev ļaus atvieglot un izbaudītu savu skaisto dzīvi, ko tu veido!

Uz tikšanos,

Katelyn