Kad paveramies apkārt uz Manillā esošajām lietām, saprotam, ka katras tapšanā ir piedalījies kāds īpašs cilvēks, kas to  radījis tieši tādu un ne savādāku. 

Iedvesmojoša personība, kuru vēlamies izcelt - Louise Fili, grafiskā dizainere, kuras dizainēto Perfetto zīmuļu kastīti var atrast tepat Manillā. Sarkani melnā, punktotā kastīte nespēja atstāt vienaldzīgu, tieši tāpēc nācās ņemt zīmuļu komplektu un tuvāk papētīt tās stāstu.

Louise Fili – dizainere no Amerikas Savienotajām Valstīm, kuras saknes ir meklējamas tepat Eiropā, Itālijā. Tas pavisam noteikti ir jūtams viņas grafiskajā rokrakstā. Katru dienu dizainere cenšas sasniegt 90% apmierinājuma no dienas sniegtajām iespējām un vienkāršās ikdienas. Atlikušie 10% ir atstāti, lai būtu uz ko tiekties. 
Louise Fili specializējusies pārtikas iepakojuma un restorānu grafiskajās identitātes, kas ir likumsakarīgi, ja nāk no itāļu ģimenes, kur ēdiens uzskatāms par reliģiju. Izdevējdarbībā dizaineres rokraksts būs skāris teju 2000 grāmatu, kas nebūt nav maz. 

Burtu dizains ir viens no spilgtākajiem dāmas izpausmes veidiem, ko viņa atzīst par vienu no savām kaislībām. Rokraksts nav sajaucams un ir absolūti unikāls. Kā atklājām, mūsu pašu plauktos stāv kaligrāfijas grāmata, kuras noformējumā dalību ņēmusi Louise Fili. 

Tā vien gribas piekrist viņas dizaina filosofijai – atrast to, kas patiesi no sirds aizrauj un radīt savus projektus, jo tas ir veids kā atrast katram pašam savu dizainera rokrakstu un būtību.

Saņēmusi ne vienu vien atzinību par savu darbu Louise Fili, iestājas par dzimuma līdztiesību un justos vairāk kā apmierināta, ja izdotos ar savu darbu iedvesmot kaut vienu jaunu sieviešu kārtas dizaineri. 

Domāju, varam piekrist viņas dzīves sauklim – sekot savai sirdij. 

Foto: www.louisefili.com un Manilla