Drošības brīdinājums! Ražotājs atsauc preci, Little Dutch “Doctor’s set”

Ražotājs atsauc preci! Prece LD4473 no ražotāja Little Dutch – Ārsta komplekts Doctor’s bag, svītru kods – 8713291444737.

Ražotājs atklājis iespējamu drošības problēmu, kuras dēļ uz abām rotaļu tabletešu plāksnītēm esošās tabletes, kuras atrodas spēļu komplektā, var atdalīties no to pamatnes. Tās var radīt nopietnu risku ļoti maziem un maziem bērniem brīdī, kad atdalītās tabletes ievieto mutē. Iespējams aizrīšanās risks!

Konstatējot iespējamos riskus tūlītēji pārtraukta preces pārdošana. Ja esat iegādājušies šo preci, pēc iespējas ātrāk izņemt tablešu plāksnīti no komplekta un turiet to bērniem nepieejamā vietā.

Aicinām atgriezt spēļu tablešu plāksnīti oficiālajam pārstāvim Tiamo, sīkāka informācija mājaslapā – https://www.tiamo.nl/returnlabel.pdf 

Par preces atgiešanu nav jāmaksā, ievadiet kontaktinformāciju un saņemsiet pateicības dāvanu. Pārstāvis Tiamo nosaka augstas kvalitātes un drošības standartus piedāvāto produktu klāstam un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Ja nepieciešama sīkāka informācija par radušos drošības brīdinājumu lūgums sazināties ar e-pasta starpniecību: [email protected]