Manilla 2021.gada plānotāji pieejami iepriekšpārdošanā!

Priecājamies paziņot, ka Manilla plānotāji ir pieejami iepriekšpārdošanāSPIED ŠEIT! Bijām tuvu, lai vasarā pieņemtu lēmumu par plānotāja projekta pārtraukšanu dēļ neskaidrajiem apstākļiem pasaulē. Pateicamies mūsu klientiem par aktivitāti un izrādīto interesi, kas neļāva mums apstāties – plānotājs būs arī šogad! Un arī tagad, kad plānotāja ražošana kavējas ar pandēmiju saistītu tehnisku iemeslu dēļ,  jūs mums rakstāt un ļoti iepriecināt sakot, cik ļoti to gaidāt – šajos brīžos mūs patiesi pārņem miers un prieks! Decembra sākumā iepriecināsim jūs ar vēl citiem jaunumiem – būs pieejamas Manilla pildspalvas un aksesuāri plānošanai, kā arī dienas gaismu ieraudzīs pirmie Manilla riņķu mehānisma plānotāji – piezīmju grāmatas, kuru iekšlapas vari izvēlēties tu pats!

Šogad piedāvājam 4 dažādus vāka dizainus ar jūsu jau iemīļoto iekšlapu plānojumu. Manilla 2021.gada plānotāji būs pieejami limitētā daudzumā.

Pērkot plānotāju iepriekšpārdošanā tiešsaistē līdz 04.12.2020. piedāvājam iespēju bez maksas plānotāja pirmajā lapā saņemt kaligrāfes ierakstītu plānotāja īpašnieka vārdu. Ja vēlies to nosūtīt kā dāvanu – iegādājies papildus iesaiņošanas pakalpojumu ŠEIT – plānotāju iepakosim vienkrāsainā kartona kastītē ar zīdpapīru un dāvanu lentu, lai plānotājs uzreiz ir gatavs dāvināšanai!

Visus iepriekšpārdošanā iegādātos plānotājus izsūtīsim sākot no 7.decembra. 

Kā ierasts, īsumā par plānotāju:

– Plānotāja izmērs ir 21.6 cm x 15.3 cm x 1.4 cm
– tas ilgst no 2021. gada janvāra līdz 2021.gada decembrim
– Papīra kabata uz aizmugurējā vāka
– Kaligrāfes rakstīti mēnešu nosaukumi
– Nedēļas plānojums kreisajā pusē, labajā pusē – vieta piezīmēm
– Cietie vāki ar folijspiedes apdruku 
– 2 grāmatzīmes (lieliski, lai viena no tām atrastos mēneša atvērumā, bet otra – nedēļas)
– Piezīmju sadaļa plānotāja beigās
– Mēneša skats
– Atvērums piezīmēm pirms mēneša skata
– Elastīga gumija aizvēršanai
– Cena – 19.50 Eur
 
Meklē to Manilla veikalos Tērbatas ielā 55 un Manilla Galerija Centrs  no 7.decembra. Iegādājies tiešsaistē iepriekšpārdošanā jau tagad – www.manilla.lv!