Dzimšanas dienas dāvanas papīrs kā ideja jaunam produktam

Dzimšanas dienā mūsu vadītāja Linda saņēma dāvanu, kas ļoti viņu aizkustināja. 

Protams, dāvana bija īpaša, bet tās patiesā burvība slēpās tās īpašajā iesaiņojumā. Manilla komanda – mūsu radošās un lieliskās meitenes, bija izrotājušas papīru ar iedrošinošiem un mīļiem vārdiem, kas katrai asociējas ar Lindu. Kaiva tos kaligrāfiski uzrakstīja uz lapas un tapa īpašs dāvanu papīrs vienā eksemplārā. Katrs vārds uz papīra bija kā dāvana – vārds, kas apsveica, lika smaidīt un sajust atbalstu.

Šī dāvanu papīra emocionālā vērtība pārsteidza kā saņēmēju, tā dāvinātājus. Tā kā Linda nevēlējās, lai šī skaistā pieredze paliek vienīgi viņas atmiņās, un gribēja dalīties ar šo prieku arī ar citiem, Manilla tapa mūsu īpašais dāvanu papīrs. Papīrs, uz kura katrs vārds, kas uzrakstīts, ir pilns mīlestības, cieņas un pateicības. Mēs zinām, ka ir daudz sieviešu, kurām vari veltīt šos vārdus, pateikt to, cik ļoti novērtē viņas savā dzīvē. Un kāpēc gan to neizdarīt ar dāvanas iesaiņojuma palīdzību?

Mēs ticam, ka šis dāvanu papīrs spēs iepriecināt, pārsteigt un radīt daudz neaizmirstamu un iedvesmas pilnu mirkļu! Dāvanu papīru vari apskatīt ŠEIT