Dingbats piezīmju grāmatas

Priecājamies paziņot, ka pēc īsas pauzes Manilla veikalos atgriezušās Dingbats piezīmju grāmatas! Dingbats ir zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes piezīmju grāmatas jau vairāk kā 200 gadus! Uzņēmuma pirmsākumi meklējami Libānā un uzņēmums veiksmīgi darbojas jau piektajā paaudzē. Tās ir pārdomāti veidotas un videi draudzīgas, kā arī iemīļotas mākslinieku, studentu, rakstnieku, biroja darbinieku vidū. Tās novērtēs ikviens, kam ir svarīgi kvalitatīvi un estētiski piezīmju rakstīšanas līdzekļi. Uzņēmuma filosofija ir, ka mēs visi uz šīs planētas esam viena cilts, kuras nākotnes iespējas ir atkarīgas no mums pašiem un vai spējam raudzīties plašāk uz kopējo pasaules ainu. Tieši tādēļ uz uzņēmuma pirmajiem radītajiem produktiem tika attēloti dzīvnieki – lai svinētu dabas skaistumu un varenību, vienlaikus to arī aktīvi atbalstot.
 
Dingbats izceļas ar savu mīlestību pret dabu un videi draudzīgiem izejmateriāliem. Piezīmju grāmatu papīrs ir izgatavots no augstas kvalitātes, pārstrādāta un sertificētas papīra, ņemot vērā ilgtspējīgas mežsaimniecības principus. Papīrs ir blīvs, paredzēts lietošanai ar dažādiem rakstāmpiederumiem. 
 
Dingbats vāka dizains un krāsu izvēle cildina dabas varenību – katram modelim ir unikāls iespiedums vāka priekšpusē, norādot kolekcijas tēmu (Wildlife, Earth), piemēram, dzīvniekus, kam piemeklēti atbilstoši toņi. Tas padara šīs piezīmju grāmatas par lielisku dāvanu ar personisku pieskārienu atspoguļojot lietotāja intereses un personību. 
 
Šo lielisko piezīmju grāmatu priekšrocības nebeidzas ar papīra kvalitāti un dizainu. Tās ir arī funkcionalas un lietotājam draudzīgas, piedāvājot iekšējo kabatu dažādu papīrlietu glabāšanai, kā arī ar auduma lenti – grāmatzīmi.
Dingbats ir kvalitatīvi, videi draudzīgi un estētiski patīkami produkti, kas kļūst par neaizstājamu rīku ikdienas piezīmju rakstīšanai, mākslinieciskām izpausmēm vai radošiem darbiem. Ja Tev ir nepieciešama kvalitatīva un skaista piezīmju grāmata, Dingbats būs lielisks un uzticams papildinājums darbam vai ikdienas dzīvei.
 
Piezīmju grāmatu vari apskatīt un iegādāties ŠEIT.