YOU ARE CAPABLE OF AMAZING THINGS | ONLINE LAIKA MENEDŽMETA KURSS

Tu esi spējīga uz pārsteidzošām lietām!

Manilla jaunums, kas tapis kopā ar Manilla Milano (Ievas stāsts par kursu lasāms ŠEIT) un Katelyn Denning no ASV, The Mother Nurture radītāju – online laika menedžmenta kurss “You Are Capable of Amazing Things”! Lielisks kurss mammām un visām, kuras vēlas radīt sev patīkamu dzīvi! Ja neesi vēl iepazinusies ar Katelyn – lasi blogā par viņu ŠEIT.

Šis būs 3 nedēļu garš kurss angļu valodā sievietēm, kuras vēlas ieviest pārmaiņas savā dzīvē neatkarīgi no tā, vai vēlies būt vairāk klātesošas savā dzīvē, vai arī atbrīvoties no sajūtas, ka nekam un nekad nav pietiekami daudz laika. Varbūt Tu vēlies kvalitatīvāk pavadīt laiku ar sev mīļajiem, jorpojām pietiekami daudz laika atvēlot rūpēm par SEVI? Neatkarīgi no tā, kāds ir Tavs stāsts, mēs ticam, ka padomi un rīki, kurus uzzināsi kursa laikā, parādīs Tev jaunus veidus, kā plānot savu dzīvi!

Par kursu:

Grupā nebūs vairāk kā 8 personas, lai būtu iespēja veltīt brīdi savstarpējām diskusijām;

Kurss norisināsies 3 nedēļu garumā, ar tiešsaistes tikšanos reizi nedēļā;

2 nedēļas tiešsaistes tikšanās būs informācija no Katelyn, 90 min garumā, trešajā tikšanās reizē tiks pārskatīts progress un noteikts kurss nākotnei. Trešās lekcijas garums 30 min;

Kurss notiks angļu valodā.

Kurss ir ne tikai par to, kā jūs plānojat savu laiku un savu dzīvi, bet arī par to, kā Tu parūpējies pati par sevi. Mēs esam padomājuši par to, lai motivētu jūs priekpilni doties šajā jaunajā ceļojumā, jo, mūsuprāt, plānošanai vajadzētu būt baudpilnam mirklim, nevis tikai obligātam pienākumam. Mēs esam sagatavojuši īpaši šim kursam veidotu “viss vienā” komplektu (58 eur vērto komplektu saņemsi par 40 eur), lai palīdzētu saglabāt motivāciju un atgādinātu jums, ka TU esi spējīga uz pārsteidzošām lietām katru dienu!

Piesakoties kursam komentārā norādi vai vēlies dalību ar vai bez komplekta!

 

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

  • OrganizēKatelyn Denning
  • Datumi27.04.23, 04.05.23., 11.05.23.
  • Laiks15:00
  • Cena180 eur | 220 eur ar sākumkomplektu
  • Nodarbību skaits3
  • Dalībnieku skaits8

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.