Sajūtu mandalas veidošana | Baiba Lejiņa, 10.06.2020.

Lai radītu mandalas, nav nepieciešams mākslinieciskais talants vai iepriekšēja pieredze, vienīgais, kas nepieciešams  – spēja ļauties radīšanas procesam! Šis process nomierina un mazina stresu, tas ļaus atbrīvoties no iekšēji uzkrātas spriedzes. Nodarbības laikā ar flomāsteriem radīsi savu sajūtu madalu. Nodarbību vada māksliniece Baiba Lejiņa – mamma, kas aktīvi sporto un zīmēšana ir gan viņas hobijs, gan arī darbs. Tā ir viņas meditācija un saruna ar sevi…

Visi darbam nepieciešamie materiāli uz vietas nodarbībā ir nodrošināti un iekļauti nodarbības cenā. Nodarbība noris brīvā, radošā gaisotnē, kas ļauj starp ikdienas darbiem veltīt trīs radošas stundas sev! Lūgums ņemt vērā – šī nav akadēmiska tipa nodarbība.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti uz nodarbibas@manilla.lv. Reģistrējies nodarbībai aizpildot zemāk esošo formu, norādot pilnu informāciju.

Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.

Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbību, un par to informējat ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja par neierašanos informē vēlāk, tad nauda par neapmeklētajiem kursiem netiek atgriezta.

INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

  • OrganizēBaiba Lejiņa
  • Datumi10.06.2020.
  • Laiksno 18.00 - 21.00
  • Cena30 EUR
  • Nodarbību skaits1
  • Dalībnieku skaits4

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.