Modernās aušanas meistarklase | 17.11.2020

Pēdējos gados austie sienu dekori ir guvuši lielu popularitāti starp modernām interjera tendencēm. To var redzēt dažādos interjera katalogos un žurnālos, kā arī neskaitāmu veikalu skatlogos.
Šī nodarbība ir domāta radošiem cilvēkiem, kuriem patīk rokdarbi, spēle ar krāsām un dzijām, ka arī tiem, kuri grib atcerēties bērnību, jo daudzām mūsu vecmāmiņām lauku mājās stāvēja milzīgas koka stelles, kur viss izskatījās tik sarežģīti un nesaprotami.
Šajā nodarbībā Jūs uzzināsiet:
  • Kas ir modernā aušana;
  • Kādus materiālus izmanto mūsdienās;
  • Apgūsiet pamattehniku un lietderīgus padomus iesācējiem.
Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.
Nodarbība notiks brīvā, radošā gaisotnē, kas ļaus aizmirst par ikdienas rūpēm un iepazistinās Jūs ar jau tik pazīstamu, bet tajā paša laikā, tik jaunu rokdarbu pasauli. Nodarbību vada Irina Semova. Irina ir tekstilmāksliniece, kura nodarbojas ar dažādām mūsdienīgām aušanas tehnikām, radot interjera priekšmetus ar unikālu dizainu. Jau 4 gadus aušana aizņem diezgan lielu lomu viņas dzīvē. Tā palīdz meditēt, iedziļināties krāsu un dziju struktūrās un sekot līdzi jaunām tendencēm interjera dizainā.

Reģistrējies nodarbībām aizpildot zemāk esošo formu.

Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.

Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības, un par to informējat ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja informē vēlāk, tad nauda par neapmeklēto kursu netiek atgriezta.

INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

  • OrganizēIrina Semova
  • Datumi17.novembris
  • Laiks17:00-20:00
  • Cena40 EUR
  • Nodarbību skaits1
  • Dalībnieku skaits6

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.