MODERNĀS KALIGRĀFIJAS PAMATI, II grupa, vakara grupa | 17.30 – 19.30


MODERNĀS KALIGRĀFIJAS PAMATI 
ar asgala jeb smalko spalvu

Nodarbību mērķis ir apgūt pamattehniku rakstīšanai ar spalvu un tinti. Beidzoties nodarbībām, patstāvīgi turpinot iesākto un pilnveidojot rakstīšanas prasmi, iespējams veidot savu unikālu, brīvas formas rakstības stilu.

Nodarbību laikā:

– Mācīsies vilkt līnijas, savienot burtus, un rakstīt vārdus,

– rakstīsi alfabētu no A līdz Z (apgūsi burtu ”anatomiju”, rakstīšanas tehniku), lai noslēgumā varētu skaisti uzrakstīt savu vārdu un kādu sevis izvēlētu teicienu,

– starp nodarbībām būs 1 nedēļas pauze ar mērķi, lai patstāvīgi trenētu roku rakstīšanā ar spalvu.

Katrs dalībnieks saņems līdzņemšanai ”iesācēja” komplektu:

– rakstāmspalva, spalvaskāts, tinte,

– mācību materiāli,

– vingrinājumu lapu komplekts.

Nodarbībās dalībnieki tiek nodrošināti ar materiāliem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti uz nodarbibas@manilla.lv.

Reģistrējies nodarbībām aizpildot zemāk esošo formu.

Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.

Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt pirmo nodarbību, un par to informē ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja informē vēlāk, tad nauda par neapmeklētajiem kursiem netiek atgriezta.

INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

  • OrganizēKaiva Narbute
  • Datumi23.01., 30.01., 6.02
  • Laiks17.30 - 19.30, pirmā nodarbība 17.30 - 20.00
  • Cena105
  • Nodarbību skaits3
  • Dalībnieku skaits6

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.