KALIGRĀFIJAS PAMATI AR ASGALA SPALVU, vakara grupa | 17.30 – 19.30

KALIGRĀFIJAS PAMATI ar asgala jeb smalko spalvu

Nodarbību mērķis ir soli pa solim apgūt kaligrāfijas pamatus Copperplate (angļu apaļraksts) rakstības stilam, izmantojot asgala spalvu, beidzoties nodarbībām, patstāvīgi turpinot iesākto un pilnveidojot savu rakstīšanas prasmi.

Nodarbību laikā:
– Mācīsies vilkt līnijas, līkločus – pamats burtiem,
– rakstīsi alfabētu no A līdz Z, apgūsi burtu ”anatomiju” un rakstīšanas tehniku Copperplate rakstības stilā.

Starp nodarbībām būs patstāvīgais darbs mājās, lai pilnveidotu rakstīšanas prasmi. Katrs dalībnieks saņems līdzņemšanai ”iesācēja” komplektu – spalva, spalvaskāts, tinte, papīra bloknots.

Nodarbībās dalībnieki tiek nodrošināti ar materiāliem. Nodarbības notiek veikala Manilla telpās, Tērbatas ielā 55.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti uz [email protected]

Reģistrācija nodarbībām – zemāk esošajā formā norādot pilnu informāciju.

Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.

Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības, un par to informē ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja par neierašanos informē vēlāk, tad nauda par neapmeklētajiem kursiem netiek atgriezta.

INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

  • OrganizēKaiva Narbute
  • Datumi05.04.,12.04.,19.04.,26.04.,03.05.,10.05.
  • Laiks17.30 - 19.30
  • Cena205 EUR
  • Nodarbību skaits6
  • Dalībnieku skaits8

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.