Gleznošana – ilustrācija “BOTĀNIKA”, 3 nodarbību kurss, 22.07.20., vakara grupa

Šajā kursā iepazīsim divas tehnikas, kuras kombinējot, var panākt gan gaisīgu, gan arī košāku rezultātu. Nodarbībās tiks izmantota guaša un akvarelis. Apskatīsim arī citus instrumentus, ko varam kombinēt kopā ar šīm tehnikām.

Botānikas pasaule ir viena no skaistākajām tēmām caur ko iepazīt un apgūt gleznošanas tehnikas. Tā ir plaša un piedāvā daudz dažādus virzienus iedvesmai! Caur ilustratīvu gleznošanas procesu, var iepazīt dažādus dabas smalkos elementus un atainot tos kopā, radot dažādu veidu un toņu kompozīcijas.

Visi darbam nepieciešamie materiāli, kā arī informatīvie izdales materiāli ir nodrošināti un iekļauti nodarbības cenā. Nodarbība noris brīvā, radošā gaisotnē, kas ļauj starp ikdienas darbiem veltīt trīs radošas stundas sev! Lūgums ņemt vērā – šīs nav akadēmiska tipa nodarbības.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti uz nodarbibas@manilla.lv. Reģistrējies nodarbībai aizpildot zemāk esošo formu, norādot pilnu informāciju.

Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem. Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības, un par to informējat ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja informē vēlāk, tad nauda par neapmeklētajiem kursiem netiek atgriezta.

INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

  • OrganizēAnete Puga
  • Datumi22., 29. jūlijs un 5. augusts
  • Laiks18.00 - 21.00
  • Cena85
  • Nodarbību skaits3
  • Dalībnieku skaits6

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.