Apzinies pagātni, organizē tagadni, plāno nākotni – Tēma “Apzinātība, vērtību apzināšanās un produktivitāte“

Radošs vakars – praktiska nodarbība par Bullet journaling pierakstu veidošanas metodi (lasi vairāk šeit), nodarbības laikā mācīsimies formulēt mērķus, vēlmes un kā ātrāk sasniegt tos. Šīs nodarbības tēma – Apzinātība, vērtību apzināšanās un produktivitāte. Nodarbību ieteicams secīgi apmeklēt pēc pirmās ievadnodarbības, taču to iespējams arī apmeklēt atsevišķi, bez priekšzināšanām par bullet journal pierakstu metodi. Jautājumi, kas tiks apskatīti šajā nodarbībā:

 • Vai šī metode man palīdzēja?
 • Kas bija svarīgs un kāpēc? Vai tas vēl aizvien ir svarīgi?
 • Ko es turpmāk varu uzlabot, darīt?
 • Kā un kur mēs pavadām savu brīvo laiku?
 • Labums, ko varam gūt turot savas sirdis un prātus atvērtus.

Psiholoģijas zinātne apstiprina, ka pildspalva ir spēcīgāka par klaviatūru. Mēs atceramies lietas labāk, kas tiek pierakstītas ar roku. Rakstot ar roku mēs trenējam savas smadzenes – attīstām spēju domāt ātrāk un trenējam koncentrēšanās spējas. Rakstot burtus ar roku bērni iemācās ātrāk lasīt un formulēt savas domas.

Radošo vakaru – praktisko nodarbību vadīs Diāna Stupele, fiziskās un garīgās sagatavotības trenere. Līdzi vēlams paņemt punktotu lapu piezīmju grāmatu. Ja tādas nav, to varēs iegādāties Manilla veikalā pirms nodarbības vai izmantot mūsu sagatavotās darba lapas.

Ja vēlies apmeklēt visas 3 nodarbības, kas seko pēc ievadnodarbības, tad piesakoties uz visām 3 maksā nevis 90 eur, bet 70 eur!

INFORMĒJAM! Reģistrējies nodarbībām zemāk esošajā formā norādot pilnu informāciju. Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem.Kā arī Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

 • OrganizēDiāna Stupele, fiziskās un garīgās sagatavotības trenere
 • Datumi12.05.2020.
 • Laiks18.00 - 19.30
 • Cena30 Eur
 • Nodarbību skaits1
 • Dalībnieku skaits6

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.