Apzinies pagātni, organizē tagadni, plāno nākotni – Tēma ‘Ievads Bullet journal metodē, mērķu formulēšana”

Radošs vakars – praktiska nodarbība par bullet journaling pierakstu veidošanas metodi (lasi vairāk šeit), nodarbības laikā mācīsimies formulēt mērķus, vēlmes un kā ātrāk sasniegtu tos, kā arī runāsim par izvēlēm, – kreatīvā, intriģējošā veidā veidosim savu jauno gadu! “Nekas nav neiespējams, neiespējamais prasa tikai mazliet vairāk laika!”

Psiholoģijas zinātne apstiprina, ka pildspalva ir spēcīgāka par klaviatūru:
-Mēs atceramies lietas labāk, kuras pierakstītās ar roku;
-Rakstot ar roku mēs trenējam savas smadzenes – attīstām spēju domāt ātrāk;
-Rakstot ar roku mēs trenējam koncentrēšanās spējas;
-Rakstot burtus ar roku – bērni iemācās ātrāk lasīt un formulēt savas domas.

Radošo vakaru – praktisko nodarbību vadīs Diāna Stupele, fiziskās un garīgās sagatavotības trenere. Līdzi vēlams paņemt punktotu lapu piezīmju grāmatu. Ja tādas nav, to varēs iegādāties Manilla veikalā pirms nodarbības vai izmantot mūsu sagatavotās darba lapas.

INFORMĒJAM! Reģistrējies nodarbībām zemāk esošajā formā norādot pilnu informāciju. Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem. Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības, un par to informējat ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja informē vēlāk, tad nauda par neapmeklētajiem kursiem netiek atgriezta.

Kā arī Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

  • OrganizēDiāna Stupele, fiziskās un garīgās sagatavotības trenere
  • Datumi25.02.2020.
  • Laiks18.00 - 19.30
  • Cena30 EUR
  • Nodarbību skaits1
  • Dalībnieku skaits8

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.