ABSTRAKTA GLEZNOŠANA AR AKVARELI, 3 nodarbību kurss, vakara grupa, 4., 11.,18. augusts

Akvarelis ir brīnišķīgs instruments, kas ļauj plaši izpausties. Ir iespēja radīt ne tikai gaisīgus, maigus darbus, bet arī ļoti košus un konkrētus, kas mudina eksperimentēt ar dažādām tehnikām, radot unikālus sajūtu darbus. Tie māca ļauties procesam un sajūtām, atklājot katra īpašo pieeju gleznošanas procesam.

Šajās trīs nodarbībās iepazīsimies ar akvareļu krāsu abstrakto dabu, skaisto plūdumu, krāsu pludināšanu un iztēles lidojumu, kā arī:
– Apskatīsim dažādas tehnikas;
– Radīsim 3 darbus dažādās tēmās – Abstrakti ziedi, abstrakta ainava un mācīsimies sajust un pielāgot dažādās tehnikas savām sajūtām un izpausmes veidam.

Visi darbam nepieciešamie materiāli, kā arī informatīvie izdales materiāli ir nodrošināti un iekļauti nodarbības cenā. Nodarbība noris brīvā, radošā gaisotnē, kas ļauj starp ikdienas darbiem veltīt divas radošas stundas sev! Lūgums ņemt vērā – šīs nav akadēmiska tipa nodarbības.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti uz nodarbibas@manilla.lv. Reģistrējies nodarbībai aizpildot zemāk esošo formu, norādot pilnu informāciju.

Reģistrējoties nodarbību kursam Jūs tiekat pievienots grupai. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā, pretējā gadījumā vieta grupā tiks piedāvāta citiem interesentiem. Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības, un par to informējat ne vēlāk kā 5 dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa samaksātā summa un dalībnieks tiek izslēgts no grupas.  Ja informē vēlāk, tad nauda par neapmeklētajiem kursiem netiek atgriezta.

INFORMĒJAM! Reģistrējoties šim kursam Jūs piekrītat tam, ka kursa laikā Manilla var fotografēt/filmēt. Manilla rīkoto pasākumu fotografēšana un filmēšana tiek veikta ar mērķi atspoguļot pasākumu norisi masu medijos un sociālajos tīklos. Attēli/videoieraksti var tikt ievietoti Manilla mājas lapā vai Manilla profilos sociālajos tīklos. Ja jūs izvēlaties piedalīties šajos pasākumos, iepriekš minētajos nolūkos var tikt apstrādāti jūsu dati – foto/videoattēli attēli, dalība pasākumā (vieta, laiks).

Pieteikties nodarbībai

Pieteikšanās nodarbībai šobrīd nav iespējama.

  • OrganizēAnete Puga
  • Datumi4., 11., 18. augusts
  • Laiksno 18.00 -21.00
  • Cena75
  • Nodarbību skaits3
  • Dalībnieku skaits6

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.