Kļūt dabai draudzīgākiem

Iespējams būsiet pamanījuši, ka nu jau vairāk kā mēnesi pie pirkuma apvaicājamies vai pirkumu nepieciešams iepakot papīra tūtā vai maksas maisiņā ar rokturi. Kāpēc šādas pārmaiņas? Jo atbalstām jebkādus mazos soļus mūsu un jūsu ikdienā, kas palīdzētu mums visiem dzīvot tīrākā vidē. Mēs aicinām jūs izvērtēt šī iepakojuma nepieciešamību un neradīt atkritumus. Nepieciešamības gadījumā pirkumu iepakosim bezmaksas papīra tūtiņā, bet, ja iespējas atļauj – priecāsimies par jūsu izvēli to neiepakot vispār!

Turpmāk visas Manilla ražotās kartītes tiks iepakotas dabai draudzīgā iepakojumā, kas ir izgatavots no kukurūzas un kartupeļu cietes, tas bioloģiski noārdās un ir kompostējams, vai, ja tas būs iespējams – neiepakosim tās vispār. Mēs arī turpinām pērn aizsākto akciju, kuras laikā Manilla klientiem ir iespēja saņemt -10% atlaidi kafijai, ja to izvēlas saņemt savā līdzi paņemtajā krūzē, tādējādi samazinot “takeaway” krūzīšu izmantošanu un to nonākšanu dabā.

Manilla meklē dažādas iespējas, kā kļūt klientiem un dabai vēl draudzīgākiem. Ja Tev ir ieteikumi, ko vēl mēs varētu savā ikdienā pamainīt vai uzlabot, droši raksti vai uzrunā mūs klātienē, Tērbatas ielā 55!

Sīkdatnes

Manilla.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu lietošanas pieredzi un analītiku. Lai apstiprinātu savu piekrišanu, nospiediet “Jā, es piekrītu”.