Kaligrāfija


Rakstāmspalvas pieskāriens papīram, rūpīgi izkopta līnija, pacietība un mīlestība pret burtiem, tā mūsu izpratnē ir kaligrāfija. Kaligrāfe Kaiva Narbute jeb PAPĪRS UN TINTE ir parādījusi ikkatra vārda burvību, parādījusi, kā tos iemīlēt, un saskatīt, kā tos skaisti var uzrakstīt.

PAPĪRS UN TINTE ar Manilla ir kopā jau no veikala pirmsākumiem, kad satikāmies 2013.gadā. Manilla kartītes nav iedomājamas bez kaligrāfijas un īpaši radītām ilustrācijām. Neskaitāmi daudz kartīšu, ziedu prese, dāvanu ietinamie papīri, ielūgumi un galda kartes, etiķetes, lentas un zīmoglakas nospiedumi – šis un vēl daudz kas cits ir pieredzējis  PAPĪRS UN TINTE rakstāmspalvas pieskārienu.

Ik dienu pie mums iegriežas klienti, lai veiktu individuālus kaligrāfijas pasūtījumus gan ar pasūtījumiem kāzām un citām svinībām, gan vēlmi iepriecināt savus mīļos – īpašā un personiskā veidā. Idejas katram pasūtītājam ir dažādas, sākot ar viena vārda uzrakstīšanu uz papīra lapiņas, līdz pat skaistiem un gracioziem ierakstiem grāmatās. Mēs rakstām ne tikai uz papīra lapām, bet arī uz kastēm, aploksnēm un dāvanu papīriem, dažkārt arī uz stikla, akmeņiem, gliemežvākiem vai āboliem. Mēs uzklausām klienta vēlmes, ar pieredzi un kaligrāfes ieteikumiem izvērtējam iespēju tās realizēt.

Pirms pasūtījuma izpildes lūdzam precizēt sekojošās detaļas:

  • Izklāstīt savas vēlmēs pēc iespējas sīkākās detaļās, lai kaligrāfe izprastu vēlamo gala rezultātu;
  • Izvēlēties kaligrāfijas rakstības stilu – moderno vai klasisko;
  • Izvēlēties tintes krāsu. Pasūtījumu iespējams veikt ar dažādu toņu tinti, t.s. melnu, pelēku, zilu, sarkanu, baltu, zelta, sudraba un citas.
  • Izvēlēties materiālu, uz kura tiks veikts kaligrāfijas pasūtījums, ja tas jau nav izdarīts iepriekš. Materiāla izvēle ir ļoti būtisks posms, lai izvēlētos materiālu un virsmu, uz kura kaligrāfijas pasūtījums izskatītos nevainojami. Neiesakām izvēlēties glancētus un slidenus papīrus, pārāk reljefaina virsma var radīt nevienmērīgu rezultātu.

Pēc pasūtījuma detaļu precizēšanas tiek noformēts pasūtījums, ko 3 līdz 6 darba dienu laikā varēsiet saņemt Manilla veikalā, Tērbatas ielā 55.

Aptuvenais kaligrāfijas pasūtījumu izcenojums:

Modernais stils – viens vārds 0.90 Eur, klasiskais stils – viens vārds 1.20 Eur. Ieraksts kartītē – sākot no 10.00 Eur * Uzraksts uz aploksnes – sākot no 4.00 Eur * Uzraksts uz kastes – sākot no 8.00 Eur * Ieraksts grāmatas titullapā – sākot no 20.00 Eur * A6 kartīte – sākot no 7.00 Eur * A5 plakāts – sākot no 15.00 Eur * A4 plakāts – sākot no 20.00 Eur * A3 plakāts – sākot no 30.00 Eur * Ielūgumu kaligrāfija / dizains ražošanai – sākot no 50.00 Eur

* cena var mainīties atkarībā no teksta apjoma, izvēlētā rakstības stila un materiāla uz kā jāraksta.

Jebkura ideja ir realizējama, tā ir jaizsapņo un jāpiepilda. Veidosim skaistas atmiņas, priecāsimies par tām un nesīsim savu mīlestību tālāk pasaulē!