PIEGĀDES NOTEIKUMI

1. Piegādes veidi 

1.1. Noformējot pasūtījumu pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no sekojošiem preču saņemšanas veidiem: -Bezmaksas saņemšana mūsu veikalā Rīgā, Baznīcas ielā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu); -Preču piegāde ar DPD kurjeru visā Latvijā un Eiropā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu); -Preču piegāde ar DPD „Pickup Paku Bode” un Omniva pakomātu starpniecību visā Latvijas teritorijā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu).

1.2. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pirkuma noformēšanas brīdī un ir atkarīgas no sūtījuma svara un izmēriem. Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievietojiet virtuālajā grozā visas preces un dodieties uz “Grozs”. Izvēlieties piegādes vietu, un sistēma norādīs precīzas Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas.

1.3. Pirkumiem kuru kopsumma pārsniedz 150 € nodrošinām bezmaksas piegādi visa Latvijā.

1.4. Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst.10:00 – 17:00. Tie tiek sagatavoti un pieejami saņemšanai vai nodoti piegādei tikai pēc maksājuma saņemšanas.

2. Preču saņemšana veikalā 

2.1. Piedāvājam saņemt Jūsu pasūtīto preci Manilla veikalā, kas atrodas Baznīcas ielā 37, Rīgā. Saņemšana ir bez maksas un iespējama katru darba dienu no plkst. 11:00-19:00, kā arī sestdienās no plkst.11:00-16:00. Veikala darba laika izmaiņas saistībā ar svētku dienām pieejamas jaunumu sadaļā.

3. Preču piegāde ar DPD kurjeru visa Latvijā 

3.1 DPD kurjers – piegāde līdz mājas durvīm: Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot DPD kurjera servisu. Paka tiek nogādāta līdz Klienta mājas durvīm, iepriekš vienojoties par piegādes laiku un datumu.

3.2 Ja piegādes laikā Klients nebūs mājās, tad DPD kurjers Jūsu pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi, un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz DPD biroju. Divu nedēļu laikā no pirmā piegādes mēģinājuma Jums būs jāsazinās ar DPD kurjeru, lai vienotos par atkārtotu piegādi.

3.3 DPD kurjeru darba laiks lielākajās Latvijas pilsētās – Rīga, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils) – darba dienās no 8:00 līdz 22:00;pārējā Latvijas teritorijā – darba dienās no 8:00 līdz 18:00.

3.4 Pēc pasūtījuma noformēšanas ar Jums sazināsies DPD kurjers, lai precizētu preču piegādes laiku un adresi.

3.5 Piegāde Latvijā tiek veikta 3 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Piegāde ir paredzēta uz Jūsu norādīto adresi.

4. Piegāde ar DPD Pickup paku bode vai OMNIVA starpniecību Latvijā 

4.1 Preču piegāde uz Jūsu norādīto Pickup Paku Bode partneru adresi.

4.1.1 DPD kurjerpasts piegādā Jūsu pasūtījumu kādā no Pickup Paku Bode partneru preču izņemšanas punktiem. Pēc pakas nogādāšanas ar Jums sazināsies DPD kurjerpasts SMS veidā par iespējamo pasūtījuma izņemšanu. Prece ir jāizņem 7 dienu laikā no brīža, kad kurjers ar jums ir sazinājies sms veidā. Izņemot Jūsu pasūtījumu būs nepieciešams uzrādīt Jums piederošu, derīgu personu apliecinošu dokumentu (Pase, Latvijas ID karte).

4.2 Preču piegāde uz Jūsu norādīto OMINIVA adresi

4.2.1 Veicot preču pasūtījumu tā kopējais svars nedrīkst pārsniegt 30 kg, kā arī preces izmēri nedrīkst pārsniegt 38x64x41 cm. Ja prece pārsniedz minēto svaru un izmēru, tad netiks piedāvāta piegāde uz Omniva pakomātiem.

4.2.2 Tiklīdz sūtījumu ievietos terminālī, uz Tavu norādīto mobilo telefonu tiks nosūtīta SMS ar unikālu kodu, kuru ievadot termināla sistēmā, automātiski atvērsies skapīša durvis, kurā atrodas Tev adresētais sūtījums.

4.2.3 Maksimālais sūtījuma uzglabāšanas laiks terminālī ir 7 dienas.

4.2.4 Omniva pakalpojums pieejams tikai Latvijas teritorijā.

5. Preču piegāde ar DPD kurjeru Baltijā un Eiropā 

5.1 Piegāde tiek veikta 3 – 8 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Lūgums ņemt vērā, ka piegādes laiks var atšķirties katrai Eiropas valstij. Precīzāku informāciju par katru valsti lūdzam meklēt www.dpd.lv.

5.2 Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pirkuma noformēšanas brīdī un ir atkarīgas no sūtījuma svara un izmēriem.

6. Preču piegāde ar Latvijas Pasts starpniecību Latvijā un Eiropā

6.1. Piegāde tiek veikta 4-14 dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Lūgums ņemt vērā, ka piegādes laiks var atšķirties katrai Eiropas valstij. Precīzāku informāciju par katru valsti lūdzam meklēt www.pasts.lv.

6.2 Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pirkuma noformēšanas brīdī un ir atkarīgas no sūtījuma svara un izmēriem. Sūtījums tiks sūtīts kā ierakstīta vēstule vai sīkpaka – atkarībā no sūtījuma izmēriem.

7. Citi piegādes veidi

7.1. Ja gadījumā neatrodat Jums piemērotu piegādes veidu, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz manilla@manilla.lv, ziņā norādot kuras preces un uz kādu adresi vēlētos, lai piegādājam. Mēģināsim rast risinājumu!